• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Tekstil taşımacılığı
Yorumlar 1 Yorum

Kategori:Ankara, Tekstil, Transfer, Şehirlerarası, Şehiriçi, Taşıma,

Ankara Tekstil Taşımacılığı ve Tekstil Transferleri

Tekstil ve Giyim Alanında Sizlerin Taleplerini Güvenle Karşılıyoruz

Metropol şehir Ankara'da nakliye alanındaki çalışmalarımıza hız kesmeden ve kaliteli hizmet anlayışımızla ödün vermeden devam etmekteyiz. Bu çalışmalarımıza devam ederken müşterilerimizin memnuniyetini en ön sırada tutmaktayız. Bunun için de gerekli olan bilgi birikim ve teknolojik donanımlara sahip olan Ankara tekstil taşımacılığı firmamız, aynı zamanda güler yüzlü ve işinde pratik bir şekilde hareket eden personelleri ile sizlere hizmete bir borç bilmektedir. Nakliye sektörü Sizlerin de bildiği üzere günümüz şartlarında oldukça üst seviyelere çıkmış ve adeta firmalar arasında rekabet oluşmaya başlamıştır. Bu denli firmaların olduğu ve rekabetin üst seviyede olduğu bir dönemde biz de kendi yerimizi almış bulunmakta ve hiçbir şekilde taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Teknolojik olarak her türlü yeniliğe açık olan Ankara tekstil taşıma firmaları olarak elimizden geldiğince yenilikçi bir firma olmaya gayret göstermekteyiz. aynı zamanda sadece tekstil taşımacılığı alanında değil birçok nakliye alanında da hizmet vermekteyiz. Bunları sayacak olursak; evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, banka taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, tekstil taşımacılığı ve kargo taşımacılığı gibi daha ismini sayamadığımız birçok nakliye hizmetlerimizden durmak bilmeden devam etmekteyiz.

En Uygun Fiyatlara Tekstil Taşımacılığını Sizlere Sunuyoruz

Ancak piyasada bulunan birçok nakliye firması, müşterilere düşük fiyat vererek nakliye hizmetlerini cazip hale getirmeye çalışmaktadır. Bunun yanında hiçbir şekilde ekspertiz hizmeti vermeden direk nakliye hizmetini başlamakta ve sonrasında müşterilerine eften püften sebeplerle ek ücretler çıkarmaktadır. Bu gibi firmalardan da şiddetle uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bir nakliye firması piyasadaki nakliye firmalarına nazaran çok düşük ücretlerle size hizmet vereceğini söylüyorsa bilin ki bu işin içinde mutlaka başka bir iş vardır.

Ankara tekstil taşıma firmaları olarak müşterilerimize ekspertiz hizmeti sunmakta ve bu hizmeti sunarken de mutlaka müşterilerimizin fikirlerini almaktayız. Çünkü müşterilerimizle fikir alışverişi içerisinde bulunmak, mutlaka bizlere daha net ve açık nakliye planı oluşturmamızda oldukça yardımcı olacaktır. Kaliteli hizmetinden ödün vermeyen Ankara tekstil taşımacılığı firmaları, bu şekilde yaptığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

Disiplinli ve Planlı Teksil Taşımacılığında Markayız

Nakliye planı oluşturmak için müşterilerimizle de yaptığımız istişareler sonucunda daha sağlam adımlar atarak taşıma işlemlerine başlarız. Nakliye planında bulunan başlıca konular, taşınacak olan eşya miktarı, adreslerin konumu, kullanılması gerekli olan ambalaj malzemesi miktarı ve türleri ve de çalışacak personel sayısı olmaktadır. Tüm bunlar belirlendikten sonraki aşamada ise belirlenen gün ve saatten hatta yarım saat öncesinden gelerek nakliyat işlemine başlarız. İlk olarak taşınacak eşyalar türlerine göre belirli yerlere ayrıldıktan sonra bunların paket ve ambalaj işlemine geçmekteyiz.

Ankara Tekstil Taşıma Araçı
Ankara Tekstil Eşya Transfer

Hassas ve daha çabuk kırılıp dökülebilecek eşyalar ayrımdır özenle paketlenir. Paket ve ambalaj yapılan eşyaların üzerine eşyanın ne olduğunun yazdığı etiketler yapıştırılır. De monte edilen dolap türü eşyalar işaretlenerek montajı sırasında kolaylık sağlanır. Daha sonra ise sırasına uygun bir şekilde araca yerleştirilmeye başlanır.

Sırasına uygun dediğimiz, sonuçta bu eşyalar tekrar indirileceği için buna uygun bir şekilde yerleştirmek mutlaka önem arz etmektedir. Bunun yanında eğer taşınacak eşyalar üst katlarda ise mutlaka bu durum balkon ve ya benzeri bir bölüme asansör sistemimizi kurarak taşınmasını daha kolay bir hale getiriyoruz.

Donanımlı Araçlarımız ve Müşteri Odaklı Hizmetlerimizle Emrinizdeyiz

Ankara tekstil taşıma olarak, tekstil taşımacılığına uygun olarak dizayn edilmiş aracımız da bulunmaktadır. Bu aracın özelliği de içerisinde askı aparatlarının bulunmasıdır. Bu sayede kumaşlar ve elbise türündeki eşyalar katlanmadan ve askılarda taşınmaktadır. Ayrıca aracımızda raf bölümleri de bulunmaktadır. Bu sayede katlarının bozulmaması gereken eşyalar rahatlıkla bu raflarda taşınabilmektedir.

Görüldüğü üzere Ankara tekstil taşıma olarak hizmette sınır tanımayarak müşterilerimiz eşyaların en hızlı, en sağlam ve rahat bir şekilde taşınması için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz bizleri dilediği zaman arayabilir ya da web site adresimizden bizlere her zaman bir not bırakabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapar ve her türlü nakliye işlerinizde istediğiniz zaman hizmete hazır bir şekilde bulunmaktayız. İşimize verdiğimiz bu önem ve hassasiyetin meyvelerini her zaman yemekteyiz ve her geçen gün gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara AP Nakliyat güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Whatsapp Destek Hattı