• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Şehirler arası nakliyat
25 MAR

By Kerem Atak

Category:Ankara, Şehirlerarası, Evden Eve, Nakliyat, Transfer, Ev Taşıma, Taşıma

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Profesyonel hizmetlerine hız kesmeden devam eden Ankara şehirler arası nakliyat firmamız, sizlerin isteği doğrultusunda eşyalarınızı taşıma görevini üstlenmiş bir firmadır. Müşterilerimiz bizim için değerlidir ve onların memnuniyeti doğrultusunda elimizden gelen bütün çabayı sarf ederiz. Sizler için yapmış olduğumuz hizmetlerde sınır tanımadan yolumuza devam etmekteyiz. Bölgede adından söz ettiren bir nakliye firması olarak teknolojiyi de son yenilikleri ile faaliyete geçirmekteyiz.

Sizler de eğer bizim gibi bir firmadan nakliye hizmeti almak isterseniz hiç düşünmeden iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler bizim için davetlisiniz. Nakliye hizmetini sunduğumuz bölgede her türlü nakliye alanında hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bu konuda ekibiz de alanında uzman olan bireylerden oluşmakta ve gerektiğinde yeniliklerden haberdar olması bakımından hizmet içi eğitimler ile donatılmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu kaliteli hizmet sonucunda eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmeden gereken adrese ulaşmakta ve bunu da olağan en hızlı şekilde yerine getirmekten mutluluk duyarız.

Tam Donanımlı Nakliye Hizmeti

Nakliyat hizmeti, Ankara şehirler arası nakliyat firmamız tarafından uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübeye dayalı bir şekilde verilmekte ve bunun için de gereken neyse yapılmaktadır. Sizlerin eşyaları bizler için kendi eşyamız kadar değerli olup bunun için sizlerden gelen çağrı doğrultusunda en kısa sürede sizlere dönüş yapmaktayız. Araçlarımız bir çoğu son model araçlardan oluşmakta ve bakımları rutin olarak yapılmakta olduğundan aksi bir durum olmaması halinde kesinlikle yolda kalma durumu yaşamaz. Bu sayede de ekibimiz hiç bir problem yaşamadan eşyalarınızı gereken adese sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Ekspertiz Hizmetimiz

Ankara şehirler arası nakliyat firmamız tarafından ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ekspertiz hizmetimizle nakliye işlemlerini daha kolay çözümler bulunmaktayız. Bu sayede nakliye ile ilgili bir plan oluşturmakta ve bu planını uygulayarak çok güzel bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Şehirlerarası Araçımız
Ankara Şehirlerarası Taşımamız

ekspertiz hizmetimiz dahilindeki konular eşyaların Adet olarak miktarı, adreslerin bulundukları konum ulaşılabilirlik durumu ve nakliye için tüm eşyalar dahil kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı ve de kullanılacak ambalaj malzemelerinin türleridir. Bu konularda tüm eşyalarla ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra müşterimiz ile oturup konuşarak Bir anlaşmaya varıyoruz. Çıkardığımız fiyat konusunda müşterimiz ile anlaşmaya vardıktan sonra aramızda bir sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşmedeki amaç, iki tarafından herhangi bir olumsuz durumda mağdur duruma düşmesini önlemektir.

Ayrıyeten taşınacak eşyalar özelliğine göre ayrı yerlerde toplanarak ambalajlama işlemi için uygun ambalaj malzemesi seçimi yapılır. Ambalaj işlemine başlamadan önce ve daha doğrusu tüm nakliye işlemlerinden önce tüm ekibimiz gereken hijyen koşullarına uygun bir şekilde koruyucu ekipmanları kullanmaktadır. Bu koruyucu ekipmanlar; maske, bone, galoş ve eldivenden ibarettir. Bu şekilde temiz ve tiyiz bir çalışma yürüten personellerimiz işimize verdiğimiz önemi yansıtmaktadırlar. Daha sonra ambalajlama işlemine geçilir ve beyaz eşyalar ayrı bir şekilde koltuk takımı ve benzeri şeyler ayrı bir şekilde ambalaj işlemine tabi tutulur. Bunun yanında daha hassas olan cam eşyalarınız da buna göre daha narin bir şekilde paketlenmektedir. Bu ambalaj ve paketleme işlemleri sayesinde eşyalar hiç bir şekilde zarar görmeden adresine ulaştırılmaktadır.

Araca yerleştirme ve araçtan indirme

Özenle paketlenen eşyalarınız sizlerin en kısa sürede yeni iş ve ya ev hayatınıza bir an önce sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlamak için aracınıza yerleştirme işlemine geçilir. Burada da Ankara şehirler arası nakliyat personelimiz titizlikle davranarak eşyalarınızı sağa sola çarpmadan güzel bir şekilde araca yerleştirir. Bu esnada dikkat ettiğimiz diğer bir konu da eşyaların gideceği adreste indirilme sırasına göre yerleştirme yapılmasıdır. Bu konu önemlidir çünkü yanlış istifleme yapıldığı takdirde bir sürü zaman kaybı meydana gelebilmektedir. İşte bunun önüne geçmek ve daha hızlı bir nakliye işlemi gerçekleştirmek için bizler de nakliyenin her alanında olduğu gibi bu konuda da dikkatle davranmaktayız. Ayrıca kat sayısına göre elimizde mevcut olan asansör sistemimizi de gerektiğinde devreye sokarak nakliye işlemini daha da hızlı ve pratik hale getiriyoruz. Bu sayede de eşyalar daha hızlı ve daha sola çarpma riski daha az bir şekilde taşınmaktadır. En son bölümde ise adese ulaştırdığımız eşyalarınızı yine aynı özenle yerleştirme işlemini yaparak müşterilerimiz ve biz mutlu bir şekilde ayrılırız.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et