• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Şehir içi nakliyat
21 MAR

By Kerem Atak

Category:Ankara, Şehiriçi, Nakliye, Transfer, Ev Taşıma, Evden Eve,

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Şehiriçi Nakliyat

Nakliyat sektörü, her gün gelişen ve sürekli yeniliklerin ortaya çıktığı dünyamızda, ihtiyaçlara bağlı olarak kendiliğinden oluşmuş ve sonuç olarak bir sektör haline gelmiştir. Uzun yıllar öncesinden çok sıkıntılı ve oldukça yorucu taşınma sistemleri son bulmuş ve nakliye sektörü adeta bir devrim olarak karşımıza çıkmıştır. Bizler de şehirler arası nakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir Ankara şehir içi nakliyat firması olarak müşterilerimize elini hiçbir şeye dokundurmadan, gözü önünde oldukça şeffaf bir şekilde eşyalarını sistematik kurallar çerçevesinde , en az sizin gösterdiğiniz özenle taşımaktayız . Hayat şartları gereği insanlar bir çok durumda bir yerden bir yere taşınma ihtiyacı hissetmektedirler ve biz de tam bu ihtiyaçlar doğrultusunda devreye girerek sizleri rahata kavuşturmaktayız.

Yeni bir yaşama geçme evresinde sizlere bu zorlu süreçte elimizden gelenin en iyisini yapmaktan mutluluk duyarız. Güler yüzlü ve işini severek yapan personellerimiz sayesinde hiç bir şekilde problem yapamayacağınız bir nakliye hizmeti sunarız. Şehirler arası nakliyat firması olarak eski bir hayattan yeni bir hayata geçişinizin tam ortasında bulunmakta ve sizleri yeni yaşamanıza mutlu bir şekilde kavuşturmaktayız.

İncelet ve Taşın

Ankara şehir içi nakliyat firmamız, sizlere nakliyat alanında da ekspertiz hizmeti sunabilmektedir. Nedir bu ekspertiz hizmeti? Ekspertiz hizmeti dahilinde bulunan konulara değinecek olursak bunlar; mevcut eşyalarınızın maddi ve manevi değeri, taşınacak eşyaların bulunduğu adresin ve de gideceği adresin ulaşılabilirlik durumu ve kaçıncı katta olduğu gibi konular hakkında hazırlanan bir rapordan oluşmaktadır. Bu rapor sayesinde müşterimiz ile aramızda bir sözleşme yapmakta ve bu şekilde imi taraf için de bir mağduriyet oluşmasının önüne geçmekteyiz.

Şehirler arası nakliyat firmamız, sistematik çalışmanın gerektirdiği bu şekilde bir çalışma yürütmekte ve bu da müşterilerimize güven duygusu aşılamaktadır. Bu şekilde yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde de Türkiye'de aranan firmalar arasına girmiş bulunmaktayız. Yıllar öncesine dayanan tecrübemiz sayesinde zaten tanınmış bir firma olarak hizmet vermenin de gururunu yaşamaktayız. Özellikle sunduğumuz bu ekspertiz hizmeti özellikle günümüzde alelade işler yürüten bir çok firmadan bizleri ayırmaktadır.

Bunun yanında müşterilerimize nakliyat öncesinden oluşabilecek bir sorunu önceden bildirmekte ve bu sayede iki taraf acısından da bir sıkıntı oluşmasının önüne geçeriz. Kısacası eşyalarınızı sıfır risk ile taşır ve sizlere kısa sürede yeni yaşamanıza kavuşturmak adına çalışmalar yürütürüz. Sürekli teknoloji gelişmeleri takip etmekte ve her yeniliği kısa sürede firmamız bünyesinde faaliyete geçirmek adına çalışmalar yürütürüz.

Sigortalı Nakliye

Ankara şehir içi nakliyat firmamız müşterilerimize tabii ki isteği doğrultusunda eşyalarını sigortalatma fırsatı da sunmaktadır. Bu fırsatı sunarken sizleri sigorta firmaları ile bağlantıya geçirerek istediğiniz ve sizin için çok kıymetli eşyalarınız var ise onları sigortalatma yöntemi ile güvence altına alabilmektesiniz. Elbette ki değer verdiğiniz bir eşyaya hiç bir şekilde zarar gelmesini de istemeyiz ancak bunlar daha önce de karşılaştığımız sorunlardan olduğu için sizleri mutlaka bilgilendiririz.

Ankara Şehir İçi Araçımız
Ankara Şehir içi Taşımamız

. Siz de eğer isterseniz size tavsiye edeceğimiz sigorta firması ile görüşerek bu sayede istediğiniz eşyanızı ya da komple tüm eşyaları sigortalatabilirsiniz. Bu sayede içiniz daha rahat olur. Sonuç olarak şunu belirtmek isteriz ki piyasada yeni oluşmuş bir çok şehirler arası nakliyat firması arasında seçim yaparken izleyeceğiniz kriterleri az çok anlattık. Bu sayede artık sizler de nakliyat firmaları arasında seçim yaparken bunları mutlaka göz önünde bulundurarak hareket etmenizde fayda görüyoruz.

Eşyalarınızı bize taşıtmasanız bile mutlaka bu anlattığımız özelliklerde olan firmalar ile bağlantı kurmanızı tavsiye ederiz. Hem bu sayede alelade usuller ile eşya taşıyan bir çok firmanın piyasada kol gelmesinin de önüne geçmiş olursunuz. Bizi aradığınızda ise en kısa sürede sizlere randevu vererek eşyalarınızın taşınması hizmetine başlamaktayız.

Hizmete Bir Adım

Ankara şehir içi nakliyat firmamıza mesai saatlerimiz içerisinde telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda da web sitemizdeki iletişim panelimizden bizlere istediğiniz zaman not bırakarak sizlere dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Nakliyat firmamız müşterilerine hızlı ve sıfır riskli taşımaktan mutluluk duyar.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et