• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Piyano taşımacılığı
01 NİS

By Kerem Atak

Category:Ankara, Transfer, Piyano, Kargo, Şehiriçi, Taşıma

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Piyano Taşımacılığı

Ankara piyano taşımacılığı firması olarak, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda ilk planda mutlaka müşteri memnuniyetini tutmaktayız. Yaptığımız tüm işlerde gereken özen ve hassasiyete önem vermekteyiz piyano taşımacılığı alanında da müşterilerimizin mutlaka dikkatli bir şekilde seçim yapması gerekir. Çünkü Piyano gibi değerli bir eşyanın herhangi bir yerine bir zarar gelmesini sanırım istemezsiniz piyanolar aynı zamanda maddi değeri olduğu gibi birçok kişinin manevi değerlerini de bulunduğu değerli eşyalardandır.

Bu nedenledir ki piyanoların mutlaka gereken özen ve hassasiyetle ambalajlanması taşınması gerekir. Ankara'da bulunan birçok firma sizlere çok uygun fiyatlarla nakliye işlemi gerçekleştirebileceğini söyleyebilir. Ancak bu firmalar ne yazık ki verdikleri sözlerde durmamaktadır ve adresinize geldiklerinde sizlere sudan sebeplerle bir sürü ek ücret çıkarmaktadırlar. Bundan dolayıdır ki mutlaka iyi bir araştırma yaparak nakliye yaptıracağınız firmayı bu şekilde tespit etmenizde fayda vardır.

Ankara piyano taşımacılığı firmamız sizlerin piyanolarını daha hijyenik ve daha sağlam koşullarda taşımak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bu konu da alanında uzman bir personel ekibimiz bulunmakta ve bu personellerimiz yıllardır bu alanda hizmet vermektedirler. Tüm personellerimiz, gerekli bilgi teknik donanım ve beceriye sahip bireylerden oluşturulmuştur.

Titiz İnceleme

Ankara piyano taşımacılığı firmamız tüm nakliye alanlarında olduğu gibi piyano taşımacılığı alanında da ücretsiz expertiz hizmeti ne sizlere sunmaktadır. Ekspertiz hizmetimiz bizi aradığınızda anında devreye girerek adrese gelir ve bir durum değerlendirmesi yapar. Tüm yapılan değerlendirmeleri mutlaka müşterilerimiz ile bilgi paylaşımı içinde yaparız ki daha sonrasında bir sorunla karşılaşmamak için bu önemli bir konudur. Piyanonuzun büyüklüğü ve paketlenmesi için gereken ambalaj malzemesi hakkında fikir sahibi oluruz.

. Daha sonra ise araca nasıl yerleştireceğimiz hakkında bir plan yaparız. Tüm bunların hepsi mutlaka sorunsuz bir nakliye işlemi gerçekleştirmek için oldukça önemli konulardır. Bu konularda gereken bilgi paylaşımı ve ücret konusunda anlaştıktan sonra tüm müşterilerimizle aramızda bir sözleşme yaparız. Tabii ki bu da önemli bir konudur ve sonrasında oluşabilecek bir çok sorunun ancak bu şekilde önüne geçebiliriz. Bu sözleşme de imzalandıktan sonra müşterimizle aramızda bir gün ve tarih belirleriz. Belirlediğimiz gün yarım saat öncesinden gelerek bir an önce işimize koyuluruz. Ankara piyano taşımacılığı firmamız personeli İlk olarak piyanonuzu gereken özen ve hassasiyetle ambalaj işlemine koyulmaktayız.

Bilinçli Transfer

Burada önemli olan bir konu da kullanılan ambalaj malzemesinin kalitesidir. Firmamız yurt dışından ithal olarak getirttiği ambalaj malzemelerini kullanmakta ve bu sayede de taşınan eşyalar hiç bir şekilde zarar görmeden adresine teslim edilmektedir. Ambalaj işlemi başarı ile tamamlanan piyano gereken personel sayısı temin edildikten sonra dikkatli bir şekilde ve mümkün olduğunca sağa sola çarpmadan araca yerleştirilir. Bunun yanında piyanonun çok katlı bir apartmanda ve yüksek katlarda bulunduğunu düşünürsek bu durumda da yine asansör sistemini devreye sokmaktayız.

Ankara Piyano Taşıma
Ankara Piyano Transfer

Asansör sayesinde de zaten piyonlarınız çok rahat bir şekilde aşağıya indirilerek araca yerleştirilebilmektedir. Eğer piyanonuzun yanında ufak tefek eşyalarınız da bulunmaktaysa bunları da hiç düşünmeden bize söyleyebilirsiniz. Ankara piyano taşımacılığı firması personellerimiz hiç bir şekilde sizleri kırmaz ve gereken tüm yardımı sizlere yapar. Son olarak ta piyanonuz ve eğer varsa diğer ufak tefek eşyalarınız yeni adresinize sorunsuz bir şekilde nakliye yapılır. İndirme sırasında da yine dikkatle hareket eder ve piyanonuzu güzel bir şekilde yerine yerleştiririz.

Ankara piyano taşımacılığı firması olarak Ankara'da öncü firmaların başında gelen bir firma olmanın da gururunu yaşıyoruz. Yıllardır bölge halkımıza hizmet veriyor ve şimdiye kadar bir kaçı hariç hiç bir müşterimizden şikayet almamışızdır. Sonuçta her insan bir değil ve her kesi de memnun etmeniz imkansız, arada mutlaka böyle şeyler yasayan bir çok firma bulunabilmektedir.

Değerlerinizi Transfer Ediyoruz

Eşyalarınıza kendi eşyamız gibi değer veriyor ve bunun için de gereken tüm çalışmaları hiç bir zaman sizlerden esirgemiyoruz. Biz nakliye firması olarak bir ekibiz ve bu işin de bir ekip işi olduğunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Biliyoruz ki ancak başarıya bu şekilde ulaşabiliriz. Çünkü başarıya ulaşmanın yolu ekip halinde ve özenle çalışmaktan geçmektedir. Siz değerli müşterilerimiz de bizleri dilediğiniz zaman rahatsız edebilir ve bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hemen sizlere de ücretsiz ekspertiz ekibimizi yönlendiririz ve gerekli çalışmaları başlatırız. Nakliye işleminin en başından em sonuna kadar gereken ilgi ve özen neyse onu göstererek sizleri memnun etme gayretini her zaman göstermeye çalışıyoruz.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et