• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Piyano taşımacılığı
Yorumlar 5 Yorum

Kategori: Ankara, Transfer, Piyano, Kargo, Şehiriçi, Taşıma

Ankara Piyano Taşımacılığı ve Taşıma Aşamalarımız

Piyano Taşıma'da Özenli ve Donanımlı Hizmet Anlayışı

Ankara piyano taşımacılığı firmaları olarak, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda ilk planda mutlaka müşteri memnuniyetini tutmaktayız. Yaptığımız tüm işlerde gereken özen ve hassasiyete önem vermekteyiz Piyano taşıma Ankara alanında da müşterilerimizin mutlaka dikkatli bir şekilde seçim yapması gerekir. Çünkü Piyano gibi değerli bir eşyanın herhangi bir yerine bir zarar gelmesini sanırım istemezsiniz piyanolar aynı zamanda maddi değeri olduğu gibi birçok kişinin manevi değerlerini de bulunduğu değerli eşyalardandır.

Bu nedenledir ki piyanoların mutlaka gereken özen ve hassasiyetle ambalajlanması taşınması gerekir. Ankara'da bulunan birçok firma sizlere çok uygun fiyatlarla nakliye işlemi gerçekleştirebileceğini söyleyebilir. Ancak bu firmalar ne yazık ki verdikleri sözlerde durmamaktadır ve adresinize geldiklerinde sizlere sudan sebeplerle bir sürü ek ücret çıkarmaktadırlar. Bundan dolayıdır ki mutlaka iyi bir araştırma yaparak nakliye yaptıracağınız firmayı bu şekilde tespit etmenizde fayda vardır.

Ambalajlı ve Hijenik Acıdan Piyano Taşıma Olanaklarına Sahibiz

Piyano taşıma Ankara sizlerin piyanolarını daha hijyenik ve daha sağlam koşullarda taşımak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bu konu da alanında uzman bir personel ekibimiz bulunmakta ve bu personellerimiz yıllardır bu alanda hizmet vermektedirler. Tüm personellerimiz, gerekli bilgi teknik donanım ve beceriye sahip bireylerden oluşturulmuştur.

Ankara piyano taşımacılığı tüm nakliye alanlarında olduğu gibi Piyano taşıma Ankara alanında da ücretsiz online ekspertiz hizmeti ne sizlere sunmaktadır. Ekspertiz hizmetimiz bizi aradığınızda anında devreye girerek adrese gelir ve bir durum değerlendirmesi yapar. Tüm yapılan değerlendirmeleri mutlaka müşterilerimiz ile bilgi paylaşımı içinde yaparız ki daha sonrasında bir sorunla karşılaşmamak için bu önemli bir konudur. Piyanonuzun büyüklüğü ve paketlenmesi için gereken ambalaj malzemesi hakkında fikir sahibi oluruz.

Ankara Piyano Taşıma
Ankara Piyano Transfer

Müzik Aletinizi Her Aşamada Özenle ve Deneyimle Taşıyoruz

Daha sonra ise araca nasıl yerleştireceğimiz hakkında bir plan yaparız. Tüm bunların hepsi mutlaka sorunsuz bir nakliye işlemi gerçekleştirmek için oldukça önemli konulardır. Bu konularda gereken bilgi paylaşımı ve ücret konusunda anlaştıktan sonra tüm müşterilerimizle aramızda bir sözleşme yaparız. Tabii ki bu da önemli bir konudur ve sonrasında oluşabilecek bir çok sorunun ancak bu şekilde önüne geçebiliriz. Bu sözleşme de imzalandıktan sonra müşterimizle aramızda bir gün ve tarih belirleriz. Belirlediğimiz gün yarım saat öncesinden gelerek bir an önce işimize koyuluruz. Ankara piyano taşıma firmaları personeli ilk olarak piyanonuzu gereken özen ve hassasiyetle ambalaj işlemine koyulmaktayız.

Burada önemli olan bir konu da kullanılan ambalaj malzemesinin kalitesidir. Firmamız yurt dışından ithal olarak getirttiği ambalaj malzemelerini kullanmakta ve bu sayede de taşınan eşyalar hiç bir şekilde zarar görmeden adresine teslim edilmektedir. Ambalaj işlemi başarı ile tamamlanan piyano gereken personel sayısı temin edildikten sonra dikkatli bir şekilde ve mümkün olduğunca sağa sola çarpmadan araca yerleştirilir. Bunun yanında piyanonun çok katlı bir apartmanda ve yüksek katlarda bulunduğunu düşünürsek bu durumda da yine asansör sistemini devreye sokmaktayız.

Yüksek Noktalara Modüler Asansörle Piyano Taşıması Yapıyoruz

Asansörlü nakliyat sayesinde de zaten piyonlarınız çok rahat bir şekilde aşağıya indirilerek araca yerleştirilebilmektedir. Eğer piyanonuzun yanında ufak tefek eşyalarınız da bulunmaktaysa bunları da hiç düşünmeden bize söyleyebilirsiniz. Piyano taşıma Ankara firması personellerimiz hiç bir şekilde sizleri kırmaz ve gereken tüm yardımı sizlere yapar. Son olarak ta piyanonuz ve eğer varsa diğer ufak tefek eşyalarınız yeni adresinize sorunsuz bir şekilde nakliye yapılır. İndirme sırasında da yine dikkatle hareket eder ve piyanonuzu güzel bir şekilde yerine yerleştiririz.

Ankara piyano taşıma olarak Ankara'da öncü firmaların başında gelen bir firma olmanın da gururunu yaşıyoruz. Yıllardır bölge halkımıza hizmet veriyor ve şimdiye kadar bir kaçı hariç hiç bir müşterimizden şikayet almamışızdır. Sonuçta her insan bir değil ve her kesi de memnun etmeniz imkansız, arada mutlaka böyle şeyler yasayan bir çok firma bulunabilmektedir.

Değerlerinize Değer Vererek Güvenle Taşıyoruz

Eşyalarınıza kendi eşyamız gibi değer veriyor ve bunun için de gereken tüm çalışmaları hiç bir zaman sizlerden esirgemiyoruz. Biz nakliye firması olarak bir ekibiz ve bu işin de bir ekip işi olduğunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Biliyoruz ki ancak başarıya bu şekilde ulaşabiliriz. Çünkü başarıya ulaşmanın yolu ekip halinde ve özenle çalışmaktan geçmektedir. Siz değerli müşterilerimiz de bizleri dilediğiniz zaman rahatsız edebilir ve bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hemen sizlere de ücretsiz ekspertiz ekibimizi yönlendiririz ve gerekli çalışmaları başlatırız. Nakliye işleminin en başından em sonuna kadar gereken ilgi ve özen neyse onu göstererek sizleri memnun etme gayretini her zaman göstermeye çalışıyoruz.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara AP nakliyat güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Müşteri Yorumu

Asım Kutluca

03 Haziran, 2021 - 21:31

İşini güzel yapan arkadaşlar ile çalışmak güzel. Piyano taşıma işinde tecrübeli olmaları ve temiz işçilik yapmaları bizleri aşırı memnun etmiştir. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Müşteri Yorumu

Elif Taşkır

07 Mart, 2021 - 22:55

Eski ve tarihi bir piyanomuzun taşınması konusunda bu firma ile anlaştık. İyi bir ücret ödemesi yaparak sorunsuz ve profesyonel bir hizmet almayı tercih ettik. Bu şirkette bize bunu sunduğu için çok memnun olduk.

Müşteri Yorumları

Mesut Kazan

09 Ocak, 2021 - 15:35

Piyano taşımasında uzmanlaşmış bu arkadaşlar ile işinizi güvenle yaptırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Temiz ve tecrübeli işçilik sizlerde hak ettiğinizi alacağınızı düşünüyorum.

Müşteri Yorumları

Kasım Öztüten

28 Aralık, 2020 - 09:11

Güzel işçilik ile temiz bir taşıma sunmaları ve referanslarının olması ayrıca bizleri çok memnun etmiştir. Her aşamada titiz ve bilgilendiren hareketler ile işini yaptılar ve piyanomuzu yeni adrese taşıdılar. Sizlerde gönül rahatlığı ile bu firmayı seçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Leyla Yüksel

15 Eylül, 2020 - 13:55

Antika diyebileceğimiz eski piyanomuzun taşınmasını bu şirket yaptı. Telefon ile teklif aldık ve her hususta dikkatli ve profesyonel bir hizmet bekleyişindeydik. Bize istediğimizi sundular ve sorunsuz ve profesyonel bir piyano taşıma sundukları için çok memnun ayrıldık. Umarım sizlerde istediğiniz hizmete ulaşırsınız. İyi günler.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Whatsapp Destek Hattı