• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Parca eşya taşımacılığı
12 MAR

By Kerem Atak

Category:Ankara, Parça, Şehirlerarası, Taşıma, Transfer, Parça Eşya,

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Türkiye’mizin başşehri Ankara'da yıllara dayanan bir tecrübe ve bilgi birikimimizle hizmet vermeye ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz. Parça eşya taşınmasında ülkemizde maalesef henüz detaylı bir çalışma yapılmamaktadır. Bunun sebebi de parça eşya taşımacılık hizmetinin zahmetli ve uğraş vermek gerektiren bir iş olmasıdır. Tabii ki hazır bir ev, ofis veya büro taşımacılığı gibi nakliye hizmeti dururken parça eşya taşımacılığı konusunda maalesef birçok nakliye şirketi geri durmaktadır.

Sonuçta bu iş organizasyon gerektiren ve oldukça zahmetli bir iştir. Ankara parça eşya taşımacılığı firmamız ise yıllardır parça eşya taşımacılığı konusunda adeta profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Bu alanda çok fazla hizmet veren firma bulunmadığı için bizde kendi bünyemizde servis alarmı da oldukça genişlettik ve daha çok kitleye hitap etmeye başladık.

Ancak şu da önemli bir detay ki az miktarda bulunan eşyalarınızı daha önceden bizlere bildirmeniz de fayda vardır. Biz de bu sayede sizlere daha kısa sürede ve daha hızlı bir hizmet sunmuş oluruz. Nakliye alanının birçok bölümünde olduğu gibi parça eşya taşımacılığı bölümünde de aynı hizmetleri müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.

Hizmet İçin Varız

Ankara parça eşya taşımacılığı firması olarak hizmetlerimizin ilk sırasında yine ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. bu hizmeti de yine sizlere tam kapsamlı olarak sunmaktayız. Ekspertiz hizmetimize dahil olan konular; asansör sisteminin kurulup kurulmayacak olması, adresler arasındaki mesafenin uzunluğu, eşya miktarı ve bu eşyaların ambalajlanmasında kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı ve türü ekspertiz hizmetimiz dahilindeki konulardır. Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin bütün illerine hizmet sunan Ankara parça eşya taşımacılığı firmaları %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.

Karşılıklı güven politikası çerçevesinde yürüttüğümüz bu çalışmalarımızda nakliye işlemine başlamadan önce müşterilerimizle bir sözleşme de imzalamaktayız. Bu sözleşmedeki maksat da müşterilerimize güven aşılamaktır. Aynı zamanda karşılıklı olarak mağduriyetin bu şekilde giderilmesini amaçlamaktayız. Zaten sözleşme içeriğinde bulunan hizmet metnine de baktığınızda da göreceksiniz ki tam anlamıyla nakliye hizmeti olarak sunduğumuz hizmetlerden oluşmaktadır.

Donanımlı Araçlar

Araçlarımızın birçoğu yeni aldığımız son model araçlardan oluşmakta ve bu konuda da oldukça titiz davranmaktayız. Bunun yanında araçlarımızın iç dizaynları da her türlü nakliye hizmetine hizmet verebilecek şekilde ayarlanmış durumdadır.

Ankara Parça Taşıma Araçı
Ankara Parça Eşya Transfer

Araç bakımlarımız rutin olarak yapılmakta, bunun yanında her nakliye öncesinde ve sonrasında genel temizlikleri yapılmaktadır. Araçlarımızın şehirler arası taşımacılık için de tüm belgeleri mevcut olup her tür nakliye işlemine hazır bir halde sizlere hizmet vermeyi beklemektedir.

Taşıma işlemine gelecek olursak; Ankara parça eşya taşımacılığı firması olarak, taşınacak eşya durumuna göre yeterli sayıda personelimizle adresinize geliyor ve gerekli nakliye işlemlerini bir an önce başlıyoruz. Alanında uzman ve yıllardır bu işle uğraşan güler yüzlü personellerimiz, pozitif enerjisi ile sizlere gereken hizmeti tüm çabasıyla sunmaktadır. Bunun yanında gereken tüm hijyen şartlarını sağlayarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sorunuz Anlayışla Taşıyoruz

Eldiven, maske, bone ve galoş kullanarak titiz bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Taşıma işleminde asansör gerekecek ise ilk olarak asansör kurma işleminin yapmaktayız. Montajlı eşyalar de montaj işlemi ile yerlerinden çıkarılarak montaj sırasında karışıklık olmaması ve daha hızlı bir şekilde montaj yapılması için üzerlerine hatırlatıcı bilgiler not edilir. Daha sonra beyaz eşyaları ayrı bir yerde, hassas ve cam eşyaları ayrı bir yerde, elektronik eşyaları ise yine ayrı bir yerde toplayarak ambalajlama işlemlerine başlıyoruz. Ambalajlama işleminde de önemli olan kısım, hangi eşyanın ne tür bir ambalaj malzemesi ile kaplanacak olmasıdır. Bu bölümde de personelimiz ustalıkla davranmakta ve eşyalarınızı hızlı ve seri bir şekilde ambalaj yapmaktadır.

Bu sayede de yine eşyalarınız güvenli bir şekilde adresine ulaşabilmektedir. Paketleme ve ambalaj işlemi de bittikten sonra her bir paket üzerine etiket yapıştırılarak içerisinde ne olduğu bilgisi not edilir. Sonrasında ise eşyalar gideceği yerdeki indirilme sırasına göre araca yerleştirilir ki indirme sırasında sorun yaşamadan ve daha hızlı bir şekilde nakliye işlemi tamamlanmış olsun. Siz de bizlere ne zaman isterseniz her hangi bir nakliye işinizde ulaşım sağlayabilir ve size sunmuş olduğunuz ve anlattığımız tüm hizmetlerimizden eksiksiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ankara parça eşya taşımacılığı firmamızın sizlere her zaman hizmet sunmaktan mutluluk duyacağını belirtmek isteriz.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et