• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Ofis büro taşımacılığı
15 MAR

By Kerem Atak

Category:Ankara, Ofis, Büro, Nakliyat, Dükkan, Taşıma, Taşımacılık

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Ofis Büro Taşımacılığı

Ankara Ofis ve büro taşımacılığı başta olmak üzere nakliye üzerine hizmet vermekte olan bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak asli görevlerimizden birinci sırada yer almaktadır. Bu alanda hizmet vermekten mutluluk duyar ve her kesi yerimize bekleriz. Nakliye ile ilgili yıllardır bölge halkımıza durmak bilmeden kaliteli hizmet sunma aşamasında yardımcı olmaktayız. Bu hizmetimizin en önemli hususu güvenli ve hızlı bir şekilde sizlerin nakliye ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Bunu yaparken de hiç bir zaman çizgimizi bozmadık ve bu yolda sürekli aşama kat ederek ilerlemekteyiz. Bu noktalara kolay gelmedik ve piyasadaki bulunan bir çok nakliye firmasından farklı olarak halkımızın güvenini kazanmış bulunmaktayız. İnsanların özellikle günümüzde bir çok konuda olduğu gibi nakliye konusunda da oldukça güvenli firmalara ihtiyacı bulunmaktadır.

Planlı Taşıyoruz

Firmalar acısından güven kazanmak oldukça zor ve asılması adeta imkansız koşullardan biri haline gelmiştir. Biz de gerek referanslarımız ile kuracağınız bağlantıdan gerekse vermiş olduğumuz hizmetleri takip ederek te anlayacağınız gibi güven konusunda büyük merhaleler kat etmiş bulunmaktayız. Ofis ve büro taşımacılığı da eşyaların güvenle taşınması bakımından oldukça önemli bir nakliye alanıdır. Ofis veya bürolarınızda bulunan değerli eşyalarınızı bizleri arayarak istediğiniz zaman taşınabilirsiniz.

Detaylı Fiyatlandırma

Ankara Ofis ve büro taşımacılığı firmamız, ofis ve bürolarınızın taşınması için tüm gerekli tecrübe, bilgi ve donanıma sahip olup bunun için gereken ne varsa yapmaya hazır bir şekilde sizlere hizmeti bir borç bilmektedir. Konunun başında da belirttiğimiz gibi müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli konuların başında gelmekte ve bunun için bir çok çalışma yürütmekteyiz. Zamanın gerektirdiği bütün teknolojik donanımlara da mümkün olduğu kadar yetişmekte ve bunları da yakından takip etmekteyiz. Ekspertiz hizmetimizde asıl olan sizlerin kafasında bulunan tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmaktır.

Ankara Ofis Taşıma Araçı
Ankara Ofis Taşıma Görseli

Aynı zamanda bizim için de gerekli olan bilgileri edinmemizde ekspertiz hizmetinin vazgeçilmez olduğunu anlamak zor değildir. Ancak bazı firmalar bu tür uygulamalar yerine direk taşıma işlemine geçmekte ve bunun sonucunda da ortaya bir çok sorun çıkmaktadır. Sorunların yanı sıra plansız ve programsız yapılan her işte olduğu gibi nakliye işinde de başarılı olmak oldukça zordur. Ekspertiz hizmetinde ele alınan konular; eşyaların bulunduğu adresler arasındaki mesafe, eşya miktarı Ve ambalaj malzemesi ile ne tür malzeme kullanılması gerektiği hakkındaki konulardır. Bu konularda ve bir de ekstra konular olursa onları da netleştirdikten sonra firmamız size bir fiyat belirler ve eğer siz de bu konuda hem fikir olursanız nakliye işlemine başlarız.

Bilinçli Taşınacaksınız

Ankara Ofis ve büro taşımacılığı firmamız, müşterisiyle ilk etapta anlaşma sağladıktan sonra nakliye işlemi için uygun bir tarihte adresinize gelerek gerekli işlemlere başlamaktadır. Bu işlemlerin başında eşyaların türüne göre ayrı ayrı yerlerde toplanması gelmektedir. Aynı zamanda elektronik eşyalar fişleri çekilerek bağlantılarından ayrılır. Daha sonra çamaşır makinesi, klima ve buz dolabı gibi beyaz eşyalar da bağlantılarından ayrılarak taşınmaya hazır hale getirilmelidir. Bunun yanında çim biçme makinesi gibi yakıt ile çalışmakta olan eşyaların depoları yakıttan arındırılmalıdır.

Daha sonra ayrı ayrı yerlerde toplanan eşyalar eğitimli ve özenle çalışan personelimizin çabalarıyla her eşyaya uygun ambalaj malzemeleri ile kaplanmaktadır. Ankara Ofis ve büro taşımacılığı firma personellerimiz, işlerinde dürüstçe çalışan ve işini titizlikle yapan bireylerden seçilmiştir. Gerekli eğitimleri de almış olup bu alanda yıllardır hizmet vermektedirler. Aynı zamanda taşıma esnasında tüm hijyen kurallarına uygun bir şekilde hareket etmektedir.

Maske, bone ve eldiven gibi koruyucu ekipmanlar takarak taşıma işlemini yürütmektedir. Görüldüğü üzere sizin eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi değer vermekte ve bu şekilde çalışmalarımızdan oldukça da verim alabilmekteyiz. Ofis ve büro taşımacılığı hizmeti vermekte olan bir firma olarak bizler, sizlerin eşyalarınızı bu şekilde kendi eşyalarımız gibi taşımaya devam etmekteyiz. Bunun yanında isterseniz eşyalarınızı sigortalatarak daha da güvence altına alabilirsiniz.

Bu sayede de sizler için daha güvenli bir nakliye hizmeti gerçekleşmiş olur ve gönlünüz rahat bir şekilde taşıma işlemini yapabilirsiniz. Sizler de gerekli araştırmaları yaptıktan sonra bizi arayarak hizmet talebinde bulunabilir ve hizmetlerimizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Taşıma işlemleri ile ilgili sen sitemizden de bize not bırakabilir ve bizimle çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et