• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Mağaza taşımacılığı
Yorumlar 1 Yorum

Kategori:Ankara, Şehiriçi, Transfer, Taşıma, Şehirlerarası, Mağaza

Ankara Mağaza Taşıma ve Taşımacılık Ekibimiz

Mağaza ve Büyük Merkezlerde Taşınmada Kolaylıklarını Şirket Olarak Sunuyoruz

Ankara mağaza taşımacılığı firmamız, kurumsal firmalar arasında nakliye sektöründe Ankara'nın sayılı firmalarından biri olarak yıllar öncesine dayanan geçmişimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Halkımıza ve tüm Türkiye'ye hizmet verdiğimiz bu sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla adından söz ettiren bir firma olmuşuzdur. Biz de sizler için büyük çabalar sarf etmekte ve her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek kurumumuzu daha da genişletmekteyiz. Günümüz teknolojisinde sizlerle her zaman daha iyi yerlere geleceğimize inanıyor ve her zaman sizlerin desteğini bekliyoruz.

Ankara mağaza taşıma firmaları olarak bu gelişmelere açık bir şekilde yoluna devam etmekte ve son sistem teknoloji yöntemlerini kullanarak yoluna devam etmektedir. Bizleri istediğiniz zaman arayarak nakliye hizmetlerimizden yararlanabilir ve bunun için aynı zamanda bizlere web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Personelimiz güler yüzü ve üstün becerisi ile işlerini kısa sürede halletmekte ve aynı zamanda pozitif enerjisi ile de sizlerin gönlü rahat bir şekilde sadece hizmetimizi izleyerek zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

Ankara’da bir çok kurumsal olmayan nakliye firmalarından bahsetmiştik. Bunlar müşterilerine verdiği asılsız vaatler ile göz boyamakta ve iş yapmaya gelince de bin türlü bahaneler ile ucuza yaparız dedikleri işler için ek ücretler almaktadırlar. Ücret aldıkları ile de kalmayıp işlerini de alelade yöntemler ile baştan savma yapıp çekip gitmektedirler. Sonuç olarak ta ortada parçalanmış kırık dökük eşyalar ile baş başa kalmış bir çok insanı mağdur duruma sokmuşlardır.

Ankara'da Mağaza Taşımacılığında Hizmet İşleyişi ve Ekibimiz

Nakliye hizmetlerimiz kendi oluşturduğumuz ekspertiz ekibimizle verdiğimiz ücretsiz online ekspertiz hizmete başlamaktadır. Bu ekspertiz hizmetindeki amaç işin en başında ve sonunda fark etmeksizin oluşabilecek sorunların önüne geçmektir, ve böyle de olmaktadır. Daha önceki çalışma sistemimizde ekspertiz hizmetinin olmadığı zamanlarda bir çok sorunlar yaşadığımız için bu yönteme başvurarak işimizi sağlama almaktayız. Ekspertiz hizmeti, tam anlamıyla keşif amaçlı yapılan bir hizmettir. Bizi arayan müşterilerimiz adresine giderek orada gerekli incelemeleri yapmaktayız.

Bu kriterler arasında eşyaların adet olarak ve tür olarak miktarı. Tür olarak dediğimiz, cam bir eşya ile kaba bir koltuk takımını aynı kefeye koymamaktayız. Sonuç olarak bunların ambalaj yöntemleri oldukça farklı bir şekilde yapılmaktadır. Bir koltuk takımının ambalajıyla cam bir eşyanın ambalajı mutlaka farklı özen gösterilerek yapılmaktadır. Aynı zamanda zaman acısından taşımada da farklılıklar göstermektedir. Daha sonraki aşama kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı ve de adresler arasındaki mesafeyi içermektedir.

Planlı ve Disiplinli Mağaza Taşımacılığı Süreçlerimiz

Bu kriterler hakkında yeterince bilgi toplayan ekibimiz, daha sonra sizlerle de bilgi paylaşımı yaparak anlaşma sağlamaktadır. Anlaşma sağlandıktan sonra Ankara mağaza taşıma olarak aramızda bir sözleşme imzalayarak bunu kağıt üzerine döküyoruz. Bu sözleşmenin amacı hem müşterimiz, hem de bizim için işin başında ya da sonunda ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçmektir.

Ankara mağaza taşıma firmaları, mağazanızın taşınma konusunda anlaşma sağlandığı taktirde adrese gelerek yapılan nakliye planı doğrultusunda gerek Ankara içi ve şehirlerarası nakliyat işlemine başlamaktadır. Bu işlemlere de ilk olarak akasyaları gruplarına ayırarak başlamaktayız. Bunun amacı ise paketleme esnasında hassas eşyalara gereken ozanı daha ayrıntılı bir şekilde göstermektir. Çünkü ancak bu sayede bu eşyaların korunması sağlanıp yeni adresine ulaşması sağlanacaktır.

Ankara Mağaza Taşıma Araçı
Ankara Mağaza Transfer
Mağaza Taşıma da Hassasiyet ve Sorunsuz Taşımacılık

Yine diğer kaba eşyalara da gereken özen göstererek ambalajlanması yapıldıktan sonraki aşamada ise sıra elbise dolabı ve ya benzeri de montaj olacak eşyaların parçalarından ayrılarak paketlenmesi işlemlerine gelmektedir. Bu konuda da titizlikle hareket eden Ankara mağaza taşımacılığı firmaları, de montajı yapılan eşyaların üzerine hatırlatıcı bir şekilde işaret koymak suretiyle tekrar montaj yapılması kolay hale getirilir. Diğer ambalajlama yapılan eşyaların üzerine de etiket yapıştırarak bunların da içinde bulunan eşyalar belirtilmektedir.

Memnuniyetinizi Her Zaman Önemsiyerek İşimizi Yapıyoruz

Tüm bu işlemler sona erdikten sonra eşyalar sıra konusunda dikkat edilerek araca yerleştirilir. Çünkü sadece yerleştirme değil indirme sırasında da karşımıza bir çok sorunlar çıkabilecektir. Bu sorunların da önüne geçmek için bu konuya da dikkat etmekte fayda görmekteyiz.

Asansörlü nakliyat sistemimiz de balkon bulunan mağazalarda eğer üst katlarda eşya bulunuyorsa hazır bir şekilde bulunmaktadır. Gerektiğinde asansör sistemimizi de kullanarak nakliyat işlemini daha hızlı ve güvenli bir hale getirmekteyiz. Sizler de web sitemizden yahut iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak mutlaka bu hizmetlerden faydalazmalısınız.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara AP nakliyat güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Whatsapp Destek Hattı