• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Mağaza taşımacılığı
03 NİS

By Kerem Atak

Category:Ankara, Şehiriçi, Transfer, Taşıma, Şehirlerarası, Mağaza

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Mağaza Taşımacılığı

Ankara mağaza taşımacılığı firmamız, kurumsal firmalar arasında nakliye sektöründe Ankara'nın sayılı firmalarından biri olarak yıllar öncesine dayanan geçmişimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Halkımıza ve tüm Türkiye'ye hizmet verdiğimiz bu sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla adından söz ettiren bir firma olmuşuzdur. Biz de sizler için büyük çabalar sarf etmekte ve her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek kurumumuzu daha da genişletmekteyiz. Günümüz teknolojisinde sizlerle her zaman daha iyi yerlere geleceğimize inanıyor ve her zaman sizlerin desteğini bekliyoruz.

Ankara mağaza taşımacılığı firmamız bu gelişmelere açık bir şekilde yoluna devam etmekte ve son sistem teknoloji yöntemlerini kullanarak yoluna devam etmektedir. Bizleri istediğiniz zaman arayarak nakliye hizmetlerimizden yararlanabilir ve bunun için aynı zamanda bizlere web sitemizden de ulaşabilirsiniz. Personelimiz güler yüzü ve üstün becerisi ile işlerini kısa sürede halletmekte ve aynı zamanda pozitif enerjisi ile de sizlerin gönlü rahat bir şekilde sadece hizmetimizi izleyerek zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

Ankara’da bir çok kurumsal olmayan nakliye firmalarından bahsetmiştik. Bunlar müşterilerine verdiği asılsız vaatler ile göz boyamakta ve iş yapmaya gelince de bin türlü bahaneler ile ucuza yaparız dedikleri işler için ek ücretler almaktadırlar. Ücret aldıkları ile de kalmayıp işlerini de alelade yöntemler ile baştan savma yapıp çekip gitmektedirler. Sonuç olarak ta ortada parçalanmış kırık dökük eşyalar ile baş başa kalmış bir çok insanı mağdur duruma sokmuşlardır.

Nakliye Hizmeti İşleyiş

Nakliye hizmetlerimiz kendi oluşturduğumuz ekspertiz ekibimizle verdiğimiz ücretsiz hizmetle başlamaktadır. Bu ekspertiz hizmetindeki amaç işin en başında ve sonunda fark etmeksizin oluşabilecek sorunların önüne geçmektir. Ve böyle de olmaktadır. Daha önceki çalışma sistemimizde ekspertiz hizmetinin olmadığı zamanlarda bir çok sorunlar yaşadığımız için bu yönteme başvurarak işimizi sağlama almaktayız. Ekspertiz hizmeti, tam anlamıyla keşif amaçlı yapılan bir hizmettir. Bizi arayan müşterilerimiz adresine giderek orada gerekli incelemeleri yapmaktayız.

Bu kriterler arasında eşyaların adet olarak ve tür olarak miktarı. Tür olarak dediğimiz, cam bir eşya ile kaba bir koltuk takımını aynı kefeye koymamaktayız. Sonuç olarak bunların ambalaj yöntemleri oldukça farklı bir şekilde yapılmaktadır. Bir koltuk takımının ambalajıyla cam bir eşyanın ambalajı mutlaka farklı özen gösterilerek yapılmaktadır. Aynı zamanda zaman acısından taşımada da farklılıklar göstermektedir. Daha sonraki aşama kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı ve de adresler arasındaki mesafeyi içermektedir.

Projeli Taşımacılık

. Bu kriterler hakkında yeterince bilgi toplayan ekibimiz, daha sonra sizlerle de bilgi paylaşımı yaparak anlaşma sağlamaktadır. Anlaşma sağlandıktan sonra Ankara mağaza taşımacılığı firması olarak aramızda bir sözleşme imzalayarak bunu kağıt üzerine döküyoruz. Bu sözleşmenin amacı hem müşterimiz, hem de bizim için işin başında ya da sonunda ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçmektir.

Ankara Mağaza Taşıma Araçı
Ankara Mağaza Transfer

Ankara mağaza taşımacılığı firmamız, mağazanızın taşınma konusunda anlaşma sağlandığı taktirde adrese gelerek yapılan nakliye planı doğrultusunda nakliyat işlemine başlamaktadır. Bu işlemlere de ilk olarak akasyaları gruplarına ayırarak başlamaktayız. Bunun amacı ise paketleme esnasında hassas eşyalara gereken ozanı daha ayrıntılı bir şekilde göstermektir. Çünkü ancak bu sayede bu eşyaların korunması sağlanıp yeni adresine ulaşması sağlanacaktır.

Yine diğer kaba eşyalara da gereken özen göstererek ambalajlanması yapıldıktan sonraki aşamada ise sıra elbise dolabı ve ya benzeri de montaj olacak eşyaların parçalarından ayrılarak paketlenmesi işlemlerine gelmektedir. Bu konuda da titizlikle hareket eden Ankara mağaza taşımacılığı firmamız, de montajı yapılan eşyaların üzerine hatırlatıcı bir şekilde işaret koymak suretiyle tekrar montaj yapılması kolay hale getirilir. Diğer ambalajlama yapılan eşyaların üzerine de etiket yapıştırarak bunların da içinde bulunan eşyalar belirtilmektedir.

Bizi Tercih Edin

Tüm bu işlemler sona erdikten sonra eşyalar sıra konusunda dikkat edilerek araca yerleştirilir. Çünkü sadece yerleştirme değil indirme sırasında da karşımıza bir çok sorunlar çıkabilecektir. Bu sorunların da önüne geçmek için bu konuya da dikkat etmekte fayda görmekteyiz.

Asansör sistemimiz de balkon bulunan mağazalarda eğer üst katlarda eşya bulunuyorsa hazır bir şekilde bulunmaktadır. Gerektiğinde asansör sistemimizi de kullanarak nakliyat işlemini daha hızlı ve güvenli bir hale getirmekteyiz. Sizler de web sitemizden yahut iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak mutlaka bu hizmetlerden faydalazmalısınız.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et