• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Kargo taşımacılığı
05 NİS

By Kerem Atak

Category:Ankara, Kargo, Şehiriçi, Taşıma, Transfer, Şehirlerarası,

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Kargo Taşımacılığı

Yıllardır verdiğimiz hizmetleri ile bölgemizde isminden söz ettiren bir firma olmanın gururu ile hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ankara kargo taşımacılığı firmamız, kargo sadece taşımacılığı değil, nakliye ile ilgili aklınıza gelen her alanda hizmet vermeye son hızıyla devam etmektedir. Bu hizmetlerimizi de sizlere sunarken gayet titiz ve adeta kendi eşyalarımızı taşırırcasına özen göstermekteyiz. Sizler de bizlerden her türlü nakliye hizmeti için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak tüm halkımızın hakkıdır.

Çünkü günümüzde maalesef ki işin ehli olmayan bir çok firma kol gezmekte ve verdikleri sözleri yerine getirmeyerek insanları mağdur durumda bırakmaktadırlar. Eşya taşımak günümüzde artık bir sektör haline gelmiş ve bu alanda hizmet veren bir çok firma kendini farklı şekilde tanıtarak insanları aldatıcı yollara başvurmaya başlamıştır. Bu konuda en önemlisi Ankara kargo taşımacılığı firmamızın referanslarıdır ve istediğiniz şekilde referanslarımızdan bizim hakkımızda bilgi alarak gönlünüz rahat bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz.

Öyle ki size çok ucuz fiyatlar veren bir çok firma ateşinize geldiğinde bin türlü bahaneler bularak sizlere ekstra ücretler çıkarabilir. Aynı zamanda eşyaların taşınması ve paketleme kısmında özensizce davranarak eşyalarınıza zarar verebilmektedir. Bunun yılardır bir çok örneğini gördük ve halen de maalesef görmekteyiz. Bizler ise ücretsiz ekspertiz hizmetimizle tüm bu sorunları ortadan kaldırarak müşterilerimize gayet net bir fiyat sunabilmekteyiz. Sadece fiyat sunmakla kalmayıp bunu kağıt üzerine de dökerek daha güvenli bir hale getirmekteyiz.

Kargo Taşıma İncelemesi

Ankara kargo taşımacılığı firması olarak sizlere ücret almadan sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz nakliye işlemini başlı başına güvenli hale getirmekte ve sonuçta ortaya kaliteli ve güvenli bir hizmet çıkmaktadır. Daha önce müşterilerimizle yaşadığımız bir çok sorunu bu şekilde ortadan kaldırdık ve her geçen gün de hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek bu günlere geldik. Ekspertiz hizmetimizde esas konuyu nakliye hizmetinin başlı başına detayları ile nasıl yapılacağı ve iki taraf için de mağduriyetin ortadan kaldırılmasını hedef aldık ve şimdiye kadar oldukça başarılı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Ekspertiz hizmeti konuları kısaca bahsedecek olursak keşif işlemidir. Yani bizi aradığınızda Ankara kargo taşımacılığı firması olarak adresinize geliyor ve durum tespiti yapıyoruz. Bu durum tespiti, büyük ve küçük eşya miktarı, hassas olarak özel taşınması gereken eşyalar, adreslerin konum itibari ile araçların ne mesafeye kadar yaklaşacağı ve aynı zamanda ambalajlamada kullanılacak malzeme miktarı ile ilgili konulardır. Bu konularda tam bilgi sahibi olduktan sonraki aşama ise malum fiyat konusudur ve burada en önemlisi müşterimizle fiyat konusunda anlaşma sağladıktan sonra bir sözleşme imzalanmasıdır. Hem bu şekilde iki taraf ta kendini güvence altına almış bulunmaktadır.

Sözleşme imzalandıktan sonra belirlenen gün ve ve tarihte yarım saat önceden adresinize gelerek nakliye işlemine başlarız. Burada önemli olan diğer bir konu da eşyaların türüne göre ambalaj yapılmasıdır. Bu sayede kırılabilecek eşyalar daha hassas bir şekilde paketlenirken diğer kaba eşyalar normal bir şekilde ambalajlanır ve taşımaya hazır hale getirilir. Tüm personellerimiz güler yüzlü ve aynı zamanda işini severek yapan bireylerdir.

Taşıma Planı

İşlerini eldiven, maske ve bone kullanarak hijyen kuralları ile uyumlu bir şekilde gerçekleştirmekte ve bu sayede ortaya kaliteli bir hizmet çıkmaktadır. Tüm paketleme ve ambalaj işlemleri tamamlandıktan sonra sıra eşyaların araca yerleştirilme işlemine gelmiştir. Bu kısımda da eşyalar yine itina ile yerinden alınarak indirilme sırasına göre araca istiflenmeye başlanır. Şunu da belirtmek isteriz ki eşyalar paketlendikten sonra üzerlerine etiket yapıştırmak suretiyle içinde bulunan eşya belirtilmelidir.

Ankara Kargo Taşıma Araçı
Ankara Kargo Eşya Transfer

Çünkü boşaltma esnasında ortaya çıkabilecek bir çok sorunun bu şekilde önüne geçilir. Yine de monte edilen elbise dolabı türündeki eşyalar da yine işaret koymak suretiyle montajlaması kolaylaştırılmış olur. Ayrıca asansör gereken durumlarda evin balkonuna kuracağımız asansör sayesinde nakliye işlemini daha kolay ve de daha hızlı hale getirmekteyiz.

Hem bu şekilde eşyaların merdivenden indirme sırasında çarpma durumlarının da önüne geçmekteyiz. Ankara kargo taşımacılığı firmamız son olarak araca yerleştirdiğimiz eşyalarınızı yeni adresinize götürerek sizlere yeni yaşamınızla sorunsuz bir şekilde bulundurmaktayız.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et