• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Kargo taşımacılığı
Yorumlar 1 Yorum

Kategori:Ankara, Kargo, Şehiriçi, Taşıma, Transfer, Şehirlerarası,

Ankara Kargo Taşımacılığı ve Kargo Taşıma Süreçleri

Hızlı ve Planlı Olarak Kargo Taşımacılığında Sizlerleyiz

Yıllardır verdiğimiz hizmetleri ile bölgemizde isminden söz ettiren bir firma olmanın gururu ile hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ankara Kargo Taşımacılığı firmamız, kargo sadece taşımacılığı değil, nakliye ile ilgili aklınıza gelen her alanda hizmet vermeye son hızıyla devam etmektedir. Bu hizmetlerimizi de sizlere sunarken gayet titiz ve adeta kendi eşyalarımızı taşırırcasına özen göstermekteyiz. Sizler de bizlerden her türlü şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak tüm halkımızın hakkıdır.

Çünkü günümüzde maalesef ki işin ehli olmayan bir çok firma kol gezmekte ve verdikleri sözleri yerine getirmeyerek insanları mağdur durumda bırakmaktadırlar. Eşya taşımak günümüzde artık bir sektör haline gelmiş ve bu alanda hizmet veren bir çok firma kendini farklı şekilde tanıtarak insanları aldatıcı yollara başvurmaya başlamıştır. Bu konuda en önemlisi Ankara kargo taşıma firmaları referanslarıdır ve istediğiniz şekilde referanslarımızdan bizim hakkımızda bilgi alarak gönlünüz rahat bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz.

Kargo Taşıma Fiyatları ve Firma Talepleri

Öyle ki size çok ucuz fiyatlar veren bir çok firma ateşinize geldiğinde bin türlü bahaneler bularak sizlere ekstra ücretler çıkarabilir. Aynı zamanda eşyaların taşınması ve paketleme kısmında özensizce davranarak eşyalarınıza zarar verebilmektedir. Bunun yılardır bir çok örneğini gördük ve halen de maalesef görmekteyiz. Bizler ise ücretsiz online ekspertiz hizmetimizle tüm bu sorunları ortadan kaldırarak müşterilerimize gayet net bir fiyat sunabilmekteyiz. Sadece fiyat sunmakla kalmayıp bunu kağıt üzerine de dökerek daha güvenli bir hale getirmekteyiz.

Ankara kargo taşıma firmaları olarak sizlere ücret almadan sunduğumuz ekspertiz hizmetimiz nakliye işlemini başlı başına güvenli hale getirmekte ve sonuçta ortaya kaliteli ve güvenli bir hizmet çıkmaktadır. Daha önce müşterilerimizle yaşadığımız bir çok sorunu bu şekilde ortadan kaldırdık ve her geçen gün de hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek bu günlere geldik.

Ankara Kargo Taşıma Araçı
Ankara Kargo Eşya Transfer

Ankara Kargo Taşımacılığında Ekspertiz Raporu ve Hizmet İşlemleri

Ekspertiz hizmetimizde esas konuyu nakliye hizmetinin başlı başına detayları ile nasıl yapılacağı ve iki taraf için de mağduriyetin ortadan kaldırılmasını hedef aldık ve şimdiye kadar oldukça başarılı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Ekspertiz hizmeti konuları kısaca bahsedecek olursak keşif işlemidir. Yani bizi aradığınızda Ankara kargo taşıma firmaları olarak adresinize geliyor ve durum tespiti yapıyoruz. Bu durum tespiti, büyük ve küçük eşya miktarı, hassas olarak özel taşınması gereken eşyalar, adreslerin konum itibari ile araçların ne mesafeye kadar yaklaşacağı ve aynı zamanda ambalajlamada kullanılacak malzeme miktarı ile ilgili konulardır. Bu konularda tam bilgi sahibi olduktan sonraki aşama ise malum fiyat konusudur ve burada en önemlisi müşterimizle fiyat konusunda anlaşma sağladıktan sonra bir sözleşme imzalanmasıdır. Hem bu şekilde iki taraf ta kendini güvence altına almış bulunmaktadır.

Kargo Taşıma Hizmetinde Fatura ve Sözleşme İşlemleri

Sözleşme imzalandıktan sonra belirlenen gün ve ve tarihte yarım saat önceden adresinize gelerek nakliye işlemine başlarız. Burada önemli olan diğer bir konu da eşyaların türüne göre ambalaj yapılmasıdır. Bu sayede kırılabilecek eşyalar daha hassas bir şekilde paketlenirken diğer kaba eşyalar normal bir şekilde ambalajlanır ve taşımaya hazır hale getirilir. Tüm personellerimiz güler yüzlü ve aynı zamanda işini severek yapan bireylerdir.

İşlerini eldiven, maske ve bone kullanarak hijyen kuralları ile uyumlu bir şekilde gerçekleştirmekte ve bu sayede ortaya kaliteli bir hizmet çıkmaktadır. Tüm paketleme ve ambalaj işlemleri tamamlandıktan sonra sıra eşyaların araca yerleştirilme işlemine gelmiştir. Bu kısımda da eşyalar yine itina ile yerinden alınarak indirilme sırasına göre araca istiflenmeye başlanır. Şunu da belirtmek isteriz ki eşyalar paketlendikten sonra üzerlerine etiket yapıştırmak suretiyle içinde bulunan eşya belirtilmelidir.

Ankara Kargo Taşıma Hizmetini Her Aşamada Özenle Temsil Ediyoruz

Çünkü boşaltma esnasında ortaya çıkabilecek bir çok sorunun bu şekilde önüne geçilir. Yine de monte edilen elbise dolabı türündeki eşyalar da yine işaret koymak suretiyle montajlaması kolaylaştırılmış olur. Ayrıca asansörlü nakliyat gereken durumlarda evin balkonuna kuracağımız asansör sayesinde nakliye işlemini daha kolay ve de daha hızlı hale getirmekteyiz.

Hem bu şekilde eşyaların merdivenden indirme sırasında çarpma durumlarının da önüne geçmekteyiz. Ankara kargo taşıma firmamız son olarak araca yerleştirdiğimiz eşyalarınızı yeni adresinize götürerek sizlere yeni yaşamınızla sorunsuz bir şekilde bulundurmaktayız.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara AP nakliyat güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Whatsapp Destek Hattı