• 08:00 - 22:30

  • Hergün

fabrika taşımacılığı
Yorumlar 1 Yorum

Kategori:Ankara, Fabirka, Transfer, Şehirlerarası, Şehiriçi, Taşıma, Nakliye

Ankara Fabrika Taşımacılığı ve Hizmet Süreçlerimiz

Büyük Fabrika Taşıma Hizmetlerinde Sizlere En İyiyi Sunuyouz

Ankara fabrika taşımacılığı firması Türkiye’mizin güzide şehirlerinden biri olan Ankara'da Nakliye alanında yaptığımız kaliteli hizmetler neticesinde adından söz ettiren bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu alanda hizmet veren bir çok firma Ankara'da artık sektör haline gelmiş ve hizmetlerine devam etmektedir. Ancak sayılabilecek kadarı yani bir kaç tanesi işini ehli olarak yapabilmektedir. Bundan dolayıdır ki nakliye ile ilgili hizmet almak isterseniz bu konuya oldukça dikkat etmeniz ve nakliye firmaları arasında sıkı bir araştırma yapmanız gerekir.Biz ise referanslarımızla her zaman sizlere hizmet verme aşamasında durmak bilmeden ve her geçen gün hizmet kalitemizi arttırarak çalışmalarımıza bu şekilde yön vermekteyiz. Sizler de eğer bizlerden nakliye hizmeti almak isterseniz bizlere ulaşabilir ya da isterseniz iş yerimize gelerek bir çayımızı içebilirsiniz.

Tecrübeli Planlama ve Taşıma Ekibimizle Hizmetinizdeyiz

Ankara fabrika taşıma konusunda alanında uzman ekibimiz, sizlerin fabrikalarını özenle ve gerektiği gibi eski yerinden yerine mümkün olduğu kadar sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Bunu da sistematik bir çalışma sistemi ile yapar. Bu sistematik çalışma gayet önemli olup, nakliye işleminin basından sonuna kadar önem arz etmektedir ve işin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için adeta vazgeçilmezimizdir diyebiliriz. Çünkü bizim çalışma sistemimize göre plansız programsız yapılan işten olumlu sonuç beklemek imkânsızdır. Biz de bunu kendimize ilke edindik ve tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yönlendirdik.

Ankara fabrika taşımacılığı firmaları alanında başarılı sonuçlar elde eden bir firma olarak ekspertiz ekibimizle nakliye işlemini başlamaktayız. Daha doğrusu sizlere yönlendireceğiniz bir ekiple bir ön çalışma yaptıktan sonra eğer anlaşma sağlarsak nakliye işlemini başlamaktayız. Burada önemli olan konular, taşınacak eşya miktarı, asansör kullanılıp kullanılmayacağı ve ambalajlanması gereken malzeme miktarı ile çalışacak personel sayısı gibi verilerden oluşmaktadır.

Yasal Haklarınız Koruma Altında ve Güvenli Taşınıyorsunuz

Bu veriler sağlam bir şekilde araştırılıp not edildikten ve sizlerle de bilgi paylaşımı yapıldıktan sonra müşterimiz ile gereken sözleşme evraklarını karşılıklı olarak imzalıyoruz. Bu sözleşmede geçen konular zaten konuştuğumuz konular olup bunların kâğıda dökülmesinden ibarettir. Bunda iki taraf için de bir nevi kendini güvence altına alması anlamına gelmektedir. Bundan sonraki aşamada ise eder sigortalı taşımacılık işlemi yaptırmak isterseniz sizlerle sigorta şirketleri arasında bağlantı kurmaktayız. Bu sayede siz de eğer eşyalarınızı sigortalatırsanız kafanız daha rahat bir şekilde nakliye işlemini yatırabilirsiniz.

Fabrika taşıma Ankara olarak bizler işimizi en sağlam şekliyle sizlere sunmaktayız. Bunun en belirgin nedeni ise işin basından sonuna kadar yaptığımız işin arkasında durmamızdır. Sözleşme yapmamızın amacı da zaten bundan kaynaklanmaktadır. Tüm konularda anlaşma sağlanıp karşılıklı olarak sözleşme de imzalandıktan sonra belirlenen tarihte adresinize gelerek nakliyat işlemini başlamaktayız. Bu işlemlere ilk olarak eşyaları grup grup ayırdıktan sonra ambalaj malzemeleri ile kaplamakla başlıyoruz.

Ankara Fabrika Taşıma
Ankara Fabrika Transfer
Özenli ve Korunaklı Fabrika Taşımacılığı Sunuyoruz

Burada da hassas ve kırılabilecek olan eşyalar personelimiz tarafından özenle hareket edilerek paket ve ambalaj yapılmaktadır. Ufak tefek eşyalarınızı nakliye bidonları dediğimiz bidonlara doldurmak suretiyle daha az yer kaplamasını sağlıyoruz. Elbise dolabı tarzındaki de monte olması gereken eşyaları de monte ederek bunları da taşınması daha kolay hale getiriyoruz. De monte edilen her parça üzerine hatırlatıcı işaretler koyarak tekrar montajını kolaylaştırıyoruz. Paketlenen ve ambalaj ile sarılan eşyalara da yine etiket yapıştırmayı unutmuyoruz. Böylelikle Ankara fabrika taşıma firmaları hizmetinde ne kadar disiplinli ve donanımlı hizmet sunmaya çalıştığımızı görebilirsiniz. Sunduğumuz bu hizmetlerimizi şirket olarak müşterilerimize Ankara içi ve şehirler arası olarak profesyonel olarak sumaya devam etmekteyiz.

Tüm bu işlemlerden sonra da eşyaları teker teker sırasına uygun bir şekilde araca yerleştirme işlemine başlıyoruz. Araca yerleştirme konusunda sıra önemlidir çünkü bu eşyalar sonuçta tekrar inecek ve yerleştirilecek olduğu için. Bunun yanında yüksek katlarda bulunan eşyaları taşıma amacıyla asansör kurmakta ve bunları da bu şekilde daha rahat ve risksiz bir şekilde taşımaktayız. Tüm personelimiz bu işlemleri gerçekleştirirken gerekli hijyen kurallarına uyum içinde çalışmaktadır. Bu materyaller; eldiven, maske, bone ve galoş gibi malzemelerden oluşmaktadır.

Memnuniyetinizi Önemsiyerek Fabrika Taşımacılığı Sunmaktayız.

Çalışmalarımız sizler için en üst seviyedeki Avrupa kalite standartları içinde gerçekleştirilmektedir. Kurumsal bir firma olma yolunda büyük adımlar atan fabrika taşıma Ankara , bu şekilde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını daha da üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir. Kurumsal bir firma olarak hedeflerimizi büyütmekte ve her geçen gün de hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sizler de bizlere dilerseniz istediğiniz an web sitemizden ya da iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara AP nakliyat güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Whatsapp Destek Hattı