• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Evden Eve Nakliyat
20 MAR

By Kerem Atak

Category:Ankara, Evden Eve, Nakliyat, Transfer, Ev Taşıma, Şehirlerarası,

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Evden Eve Nakliyat

Nakliyat alanı her geçen yeni bir günde mantar gibi çoğalan firmaların dolaştığı bir sektör haline gelmiştir. Ancak bu sektör içerisinde işini tam anlamıyla yapanlar bir elin eş parmağını geçmemektedir. Biz de Ankara evden eve nakliyat firması olarak yıllardır nakliye alanında hizmet veren bir firma olarak bunun farkındayız ve çizgimizi hiç bir zaman bozmadan yolumuza devam etmekteyiz. Tanınan bir firma olmanın rahatlığıyla işimizi severek yapmaktayız. Bu anlattığımız nakliye firmaları arasında halen eski usuller ile taşıma faaliyeti gösteren firmalar dahi bulunmaktadır.

Bu da bizim işimizi daha kolay haline getirmekte ve farklılığımızı ortaya çıkarmaktadır. Hizmet kalitesi acısından üst seviyede çalışmalar yürüten firmamız bunu aynı zamanda kendine bir görev olarak tanımlamıştır. Sonuçta bir işi yaparken hakkını vermek gerekir ve biz de bunun için o büyük çabayı sarf etmekten mutluluk duymaktayız. Sektörün gerektirdiği teknoloji koşullar bizim firmamızda bulunmaktadır.

Bizimle çalışan şimdiye kadar ki tüm müşterimiz bizden gayet memnun bir şekilde ayrılmış ve daha sonrasında bize farklı müşteriler de getirmiştir. Bu da altıları hizmetten memnuniyetlerini göstersen ayrı bir olgudur. Bunun yanında nakliye hizmetinin gerektirdiği tüm teferruatlı donanımlara sahip olan firmamız işini profesyonellik çerçevesi içerisinde yürütmektedir.

Yüksek Standartlar

Kaliteli hizmet sunmamızın amacı tamamen müşteri odaklı çalışma yürütmekten kaynaklanmaktadır. Bu sayede işimizi daha da büyüterek daha çok kitleye ulaşmayı hedef edinmekteyiz.Ankara evden eve nakliyat firmamız, yılların da gerektirdiği tecrübesi sayesinde taşınacak olan eşyaların çok kısa sürede taşına planını yaparak sizlere ortalama bir fiyat sunmaktadır. Bu sayede de " hallederiz " gibi terimleri müşterilerimize kesinlikle kullanmayız ve gayet net yaklaşımlar sunarız.

Şunu biliniz ki "hallederiz " , " hiç bir sorun olmaz " şeklindeki tabirler kullanan firmalar kesinlikle sonunda sizi hüsranla bırakacaktır. Kaliteli hizmet sunmak her firmanın harcı değildir. Bizlerden nakliye hizmeti alan tüm müşterilerimiz, teknolojik donanımlarımız sayesinde kaliteli hizmetin doyasıya tadına varmaktadır. Ve de nakliye izlemi sonunda gayet mutlu bir şekilde yeni hayatlarına devam etmektedirler. Özellikle ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti sizleri nakliye konusunda ne kadar tecrübeli olduğumuzu gösterecektir. Bizi arayan müşterilerimize uygun biz gün için randevu tarihi ayarladıktan sonra adese gelip ekspertizin ilk adımı olan keşif işlemi yapmaktayız. Keşif işlemindeki konular; adresin ulaşılabilme durumu, eşyaların sayısı, kullanılması gereken ambalaj malzeme sayısı ve gideceği mesafe gibi konulardır. Daha detaylar ise görerek ortaya çıkabilecek detaylardır.

Donanımlı araçlar ile nakliye hizmeti

Ankara evden eve nakliyat firmamızın nakliye araçları oldukça donanımlı ve nakliye amaçlı dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır. Örneğin; bir tekstil taşımacılığı için kullandığımız araçlarda kumaş kalitelerinin bozulmaması için aşkı aparatları bulunmaktadır. Bunun yanında şehirler arası nakliye hizmetinde kullandığımız araçların tüm belgeleri mevcuttur. Günlük bakımları mutlaka yapılır ve yola çıkmadan önce tüm kontrolleri detaylı bir şekilde takip edilir. Aynı zamanda her nakliye sonrasında mutlaka araç bakımından geçirilmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliye Araçımız
Ankara Evden Eve Taşımamız

Görüldüğü üzere, Ankara evden eve nakliyat firması olarak bizler, sizlerin eşyalarını sıfır sorunlu bir şekilde yeni adresine ulaştırmak ve sizleri mağdur etmemek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Çalışan tüm personel olarak hijyen kuralları çerçevesinde işini yürütmektedir. Evinize girerken mutlaka galoş takmaya dahi özen göstermektedir. Bunun yanında yine hijyen kurallarımız gereği eldiven maske gibi bir çok koruyucu ekipman da kullanarak eşyalarınızı gayet hijyenik bir şekilde taşımaya özen göstermekteyiz. Daha sonrasında eşyaları türüne göre ayırma işlemi ile ambalajlayarak eşyaların korunması sağlarız.

Her eşyayı hassaslığına özen göstererek taşımakta ve bu sayede de hiç bir sorun yaşamadan adresine sağlam bir şekilde ulaştırmayı hedefleriz. Asansör kullanmamız gereken durumlarda mutlaka bunu işleme koyarız ve bu sayede eşyaların merdiven koridorlarına çarpmasına meydan vermeden ve daha da hızlı bir şekilde taşınmasını sağlarız. Kısacası sizin eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görmekte ve bu kaliteli hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın kırılma değil, çizik dahi olmadan yeni adresine ulaşmasını sağlamaktayız.

Memnuniyetinizi Önemsiyoruz

Müşterilerimiz de bizim bu çalışmalarımız sayesinde çok mutlu olmaktadır ve yıllardır eski usuller ile ev taşımanın pişmanlığı içinde bizlere minnet duygularını göstermektedir. Bunun yanında eşyalarınızı dilerseniz sizlere bağlantısını sağlayacağımız sigorta şirketleri ile sigortalatarak dilediğiniz eşyayı güvence altına da alabilirsiniz. Bu sayede gönlünüz daha rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtmış olursunuz.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et