• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Online destek ve ücretsiz ekspertiz imkanı
07 Mayıs

By Admin

Kategori:Ücretsiz, Online, WhatsApp, Destek, Şehir İçi, Ekspertiz,

Yorumlar 1 Yorum

Online Destek İle Anında Ücretsiz Ekspertiz İmkanı Sunuyoruz

Online Ücretsiz Ekspertiz Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile 21. Yüzyılda birçok iletişim araçlarının hızlı bir şekilde hayata entegrasyonu bireysel özgürlük ve ticari alanda büyük olanakların da gün yüzüne çıkmasına sebebiyet vermektedir. Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar günümüzün en önemli iletişim araçları haline gelmiş ve artık birçok işlem bu araçlar üzerinden sorunsuz bir şekilde anında gerçekleştirilmektedir.

Ankara AP nakliyat olarak şirketimiz iş potansiyelini yükseltmek adına online ücretsiz ekspertiz destek hattını kurmuştur. Taşımacılık hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların web sitemiz üzerinde bulunan yeşil butona tıkladıklarında çıkan seçenekler üzerinden bizlere anında ulaşabilirler. Şu an en yaygın olan iletişim seçenekleri; WhatsApp, Facebook Messenger, İnstagram, Twitter üzerinden sesli veya görüntülü görüşerek bizlerden ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Gerek telefon veya SMS ile de bizimle anında iletişime de geçebilirsiniz. Şirket olarak her türlü olanaklarımızı sizlere sunmaya çalışıyoruz. WhatsApp, Facebook Messenger, İnstagram, Twitter üzerinden görüntülü görüşme yapılarak veya fotoğraf paylaşılarak online ekspertiz gerçekleştirebilmekteyiz.

Online ekspertiz yöntemi ile topladığımız bilgiler; Bina konumu, bina çevresi, bina girişi, daire kat durumu, evde bulunan eşyaların miktarı, eşyaların hassasiyet durumu gibi soru cevaplar yöneltilerek piyasa standartlarına ve müşteri bütçesine en uygun fiyat teklifinin sunulması açısından çok büyük önem arz etmektedir.

Online Ekspertiz Hizmetini Nasıl Alabiliriz?

Online ekspertiz hizmetini almak çok kolaydır. Öncelikle Ankara Ap Nakliyat web sitesine girerek web sitemizde bulunan yeşil destek butonu simgesine tıklayarak bu simge üzerinden WhatsApp veya Facebook, İnstagram, Twitter, tercih edilerek firmamızın temsilcisi ile anında görüşebilirsiniz.

Bu görüşme çerçevesinde gerek görsel veya canlı görüşmeler gerçekleştirilerek gerekli hassas bilgilerin temsilcimize aktarılması ile titiz bir değerlendirme süreci çerçevesinde en sağlıklı fiyatı online ekspertiz hizmetimiz sayesinde alabilirsiniz.

Online Ekspertizin Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Eski yöntem ekspertiz seçeneğimiz ile, müşterilerin evine giderek eşyaların ve bina çevresinin incelenmesi sonucu ile müşteriye fiyat teklifi sunumunu gerçekleştirmekteydik. Bu durum ne yazık ki bizlere zaman ve para kaybına sebebiyet vermekteydi.

Lakin online ekspertiz olanaklarımız sayesinde anında bina çevresi ve eşyaların durumunu görebiliyor ve her türlü inceleme ve analiz sürecini yine anında gerçekleştiriyor ve müşterinin gözü önünde fiyat teklifimizi ücretsiz olarak sunabilmekteyiz. Oluşan bu kolaylıklar sayesinde müşterin taşınma sürecinde ne tür sorunlar olabilir veya ne gibi problemler baş gösterebilir bunların değerlendirmesini anında müşterilerimize gerçekleştirebiliyoruz. Sağlıklı bir bilgilendirme yaparak insanların da bilinçlendirilmesini hedeflemekteyiz. Bu yöntem sayesinde müşterinin piyasa standartlarına en uygun fiyatı almasını sağlıyoruz.

Online Destek Araçları
Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Online Ekspertiz İle Anında Teklif Sunuyor ve Taşınma Sürecini Değerlendirme

Müşterilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz videolu görüşmeler doğrultusunda müşterinin aklında bulunan her türlü soru ve görüşü anında cevaplandırıyor ve değerlendirme sürecimiz çerçevesinde taşımacılık fiyatının müşterimize sunulmasını sağlıyoruz. Nasıl bir taşınma gerçekleşmesi gerekiyor veya nasıl bir taşımanın sorunsuz gerçekleşmesi adına hizmet talep edene bütün detayları ile anlatmaktayız. Bu bilgilendirmeler doğrultusunda olumlu ve olumsuz noktalar tespit edilerek taşınmak isteyenin zihninin berraklaşmasını sağlıyoruz.

Online Ekspertizin Maliyetleri Ortadan Kaldırıyor

Online ekspertizin firmamıza sunduğu en önemli avantaj ise bizleri ek maliyetlerden kurtarmaktadır. Artık müşterinin ayağına gitmeden internet üzerinden canlı görüşmeler düzenleyerek hem ücretsiz fiyat teklifleri sunuyor hem de bunu firmamızı ek bir maliyet oluşturmadan gerçekleştirebilmekteyiz. Böylece hem müşteri memnun hem de şirket olarak bizler memnun şekilde işimizi yürütmekteyiz.

Online Ekspertiz ile Nakliyat Hizmeti Kolay ve Sorunsuz Gerçekleşiyor

Şirket olarak insanlara sunduğumuz bu kolaylıklar sayesinde hareket ettikçe insanların nakliyat firmalarına karşı güven sorunu ortadan kaldırıyoruz. Bu yöntem Ankara şehir içi nakliye ve Ankara şehirler arası nakliye hizmetinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesinin önünü açmaktadır.

İnsanlara sağladığımız bu yöntemler sayesinde taşınma sürecinin planlanması ve projelendirilmesi konusundaki kafa karışıklığını ortadan kaldırıyor ve şirketimiz tarafından sunulacak hizmet hakkında bilgi sahibi olunmalarını sağlıyoruz. Taşımacılık sektöründe oluşan bu bilgi karmaşasının da önüne geçerek insanların güvenli ve hasarsız nakliyat hizmeti almalarının önünü açmış bulunmaktayız.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara AP Nakliyat güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Whatsapp Destek Hattı