• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Gizlilik Politikası
01 Mayıs

By Admin

Kategori:Çerezler, Nakliyat, Politika, Ankara, Gizlilik, Hizmet,

Yorumlar 1 Yorum

Gizlilik Politikası

Giriş

Ankara AP Nakliyat olarak sizlerin gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine değer vermekteyiz. Sizlerden topladığımız verilerin toplanma amacı ve verilerinize ilişkin detaylı bir aydınlatma amacı ile gizlilik politikası hazırlamış bulunmaktayız. Bu gizlilik politikası AP nakliyat sitesi için geçerlidir. Bu gizlilik politikasını eğer kabul etmiyorsanız web sitemizi kullanmaya devam etmemelisiniz.

6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu ile tamamen uyumlu bir şekilde verilerinizin işlenmesi ve hizmet alacak olan şahısların bilgilendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır AP nakliyat çerez politikası iş bu politikanın ayrılmaz bir parçası olmaktadır.

Topladığımız Veriler

Aşağıda sıraladığımız ve işlenen verilerin kanun tarafınca kişisel veri sayılan veriler aşağıda sıralanmıştır.

  • Kimlik Bilgisi
  • İletişim Bilgisi
  • Kullanıcı İşlem Bilgisi
  • Finansal Bilgi
  • Talep / Şikayet Yönetim Bilgisi

Aksi bir durum belirtilmedikçe iş bu ki politika kapsamına giren hüküm ve koşullar kişisel veri ifadesi şeklinde alan bilgileri kapsayacaktır. İster verilerin korunması kanunu 3 ve 7. maddeleri dairesince geriye döndürülemeyecek anonim hale getirilen bu verilerin anılan bu kanun hükümlerinin kişisel veri olarak kabul edilemeyecek ve bu verilere ilişkin işleme faaliyetleri iş politikası hükümleri ile bağlı olmaksızın gerçekleştirile bilinir.

Kişisel Veri İşleme Amaçları

Firmamızdan alınacak olan hizmetin sizlere sunulabilmesi ve bilgilerin işlenebilmesi açısından kişisel verilerinizin firma çalışanlarımız tarafından kayıt altına alınarak bilgilerinizin, belirli bir zaman çerçevesinde saklanması gerekmektedir. Belirli bir zaman tablosundan sonra bilgilerinizin geçerlilik süresi dolduğundan dolayı silinmesi gerçekleştirilmektedir.

Gizlilik Politikası Nedir?
Gizlilik Politikalarımız

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara AP Nakliyat güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Whatsapp Destek Hattı