• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Banka taşımacılığı
04 NİS

By Kerem Atak

Category:Ankara, Banka, Şehiriçi, Taşıma, Transfer, Şehirlerarası,

Yorumlar 3 Yorum

Ankara Banka Taşımacılığı

Ankara’da kurumsal bir firma olmanın gururuyla hizmetlerine devam eden firmamız, bu hizmetlerini güvenli ve de kusursuz bir şekilde yapmaya devam etmektedir. Güven konusu özellikle günümüzde oldukça sıkıntılı dönemlerden geçmektedir. Ankara banka taşımacılığı firmamız, sizlerin bankalarını güvenli bir şekilde taşımakta ve bu konuda yeterince referansımız da bulunmaktadır. En büyük referansımız ise şimdiye kadarki yapmış olduğunuz nakliyatlardır. Şehir içi ve şehir dışında tüm hazırlıklar devam ettiğimiz nakliye hizmetlerimizi banka taşımacılığı hizmetimiz ile yıllardır eklemiş ve bu alanda da hizmetlerimize devam etmekteyiz. Sıkıntılı bölgelerin durumuna göre gerektiğinde yanımıza polis ekiplerini ya da Jandarma ekiplerine almaktayız. Banka eşyalarının taşınması konusu, güven ortamının en çok gerekli olduğu bir konudur ve bu konuda da bu güven ortamını biz size sağlamaktayız. Bunun yanında banka taşımacılığı alanında birçok gizlilik gerektiren evrakların bulunduğunu da

Gayet iyi biliyoruz ve bu konuda da özenle davranıyoruz. Gizlilik politikası içinde yürütülmesi gereken banka taşımacılığı hizmetinin mutlaka bizim gibi bir firma aracılığı ile yaptırmanız gerektiği düşüncesindeyiz. Ankara banka taşımacılığı firmamız şehir içinde nakliye hizmeti sunduğu gibi şehir dışında da nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Güler yüzlü ve pozitif enerjisi ile yıllardır bölge halkına tüm nakliye alanlarında hizmet veren bir firma olarak sizlerin bu hizmetlerden yaralanması en büyük temennimizdir.

Hizmetlerimizden bahsedecek olursak bunların ilk sırada ve aslında en önemli olanı ekspertiz hizmeti olup, bu hizmetle müşterimizle aramızda yapacağımız sözleşme sayesinde oluşabilecek veya sonradan ortaya çıkabilecek tüm sorunları mümkün olduğunca ortadan kaldırmaktayız. Çünkü " söz uçar yazı kalır " tabirinde olduğu gibi en garanti şekli ile tüm işlemleri kâğıda döküp, bunu karşılıklı olarak imzalıyoruz ki sonradan oluşabilecek sorunları ortadan kaldıralım. Bu bağlamda eğer ki eşyalarınıza bir zarar gelirse tamir ettirmek ve ya olmuyorsa yenisini almak koşuluyla hizmet sözleşmesini yerine getirmekteyiz.

Hizmet İçin Varız

Ankara banka taşımacılığı firması olarak şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, banka taşımacılığı, kargo taşımacılığı, şirketler arası nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi nakliye ile ilgili aklınıza gelebilecek daha bir çok alanda hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Sözleşme imzalama kısmından sonra ise müşterimizle aramızda bir tarih belirleyerek o tarihte adrese geliyor ve nakliye işlemine bir an önce başlıyoruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sigorta şirketi ile bağlantı kurmasını da sağlayarak isterlerse eşyalarını sigortalatabileceği seçeneğini de sunmaktayız. Bu sayede sizler de eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıma imkânına sahip olmaktasınız.

Donanımlı Araçlar

Aynı zamanda araç filomuz oldukça yeni model araçlardan oluşmakta ve bakımları sıklıkla takip edilmektedir. Rutin bakımları yapılan araçlarımız şimdiye kadar bizleri yolsa koymamıştır. Bu sayede bizler de müşterimize mahcup olmadan tüm nakliye işlerimizin üstesinden gelmekteyiz. Araçlarımızın tümü, şehirler arası nakliyat için de tüm belgeleri ile hazır durumda bulunmaktadır.

Ankara Banka Taşıma Araçı
Ankara Banka Taşıma

Nakliye işlemine gelecek olursak ilk olarak dediğimiz gibi sözleşme kısmını hallettikten sonra güler yüzlü ve işini kendi işi gibi yapan personel ekibimizle adresinize geliyoruz. Daha sonra eşyalarınızı grup grup ayırarak paketleme işlemine geçmekteyiz. Tabi de monte edilmesi gereken dosya dolaplarını da ilk olarak de monte ederek işleme başlıyoruz. De monte işleminde ayrılan parçalara işaret koyarak tekrar montajını kolaylaştırmaktayız.

Paketlenen eşyaları da aynı zamanda etiketlemek suretiyle içindeki eşyaların bilgisini not etmekteyiz. Bu şekilde paketleme ve ambalaj yaptığımız eşyalarınızı şimdi araca yerleştirme işlemine geçerek sırası ile bu işlemi de gerçekleştiriyoruz.

Sorunuz Anlayışla Taşıyoruz

Burada da önemli olan konu eşyaların araca indirilme sırasına göre konulmasıdır. Bu sayede indirme sırasında polemik yaşamadan bu işlem de gerçekleşmiş olmaktadır. Aynı zamanda üst katlarda bulunan eşyalar için gerektiğinde asansör kurarak nakliyatı daha hızlı ve kolay hale getiriyoruz. Bu şekilde eşyalar daha kısa sürede ve çarpmaya hiç bir şekilde maruz kalmadan taşınabilmektedir.

Şunu da belirtmek isteriz ki personellerimiz tüm bu işlemleri yaparken gerekli hijyen koşullarını da alamamaktadır. Gerektiğinde eldiven, galoş ve maske gibi materyaller kullanmak suretiyle işini en sağlam ve en temiz haliyle yapmakta ve sizlere de Ankara banka taşımacılığı olarak bu şekilde bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara Akyurt nakliye güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorumlar

Hizmeti Değerlendiren Erkek Müşterilerimiz

Hasan Öztaş

10 Şubat, 2019 - 14:22

Anlaştığımız saatte geldiler ve eşyaları titizlikle ambalajladılar. Taşıması dahil bütün işlemlerini düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Aldıkları parayı hak ettiler. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Elif Taşkır

08 Şubat, 2019 - 10:22

Dört kişilik ekip ile anlaştığımız saate geldiler. Kordineli olarak eşyaları ambalajlamasını yaptılar. Asansör yardımı ile eşyaları hemen taşınmasını yaptılar. İşlerinde böyle tecrübeli elemanlara iş yaptırdığım için çok sevindim.

Hizmeti Değerlendiren Kadın Müşterilerimiz

Zehra Kaya

28 Ocak, 2019 - 21:13

Bizlere verdikleri her sözü tuttular.Eşyalarımızı ambalajlı ve asansör ile taşıdılar. Güler yüzlü ekibi ve tecrübeli çalışanları ile kaliteli bir hizmet sundukları için çok mutluyum. Tekrardan teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Devam Et