• 08:00 - 22:30

  • Hergün

Banka taşımacılığı
Yorumlar 1 Yorum

Kategori: Ankara, Banka, Şehiriçi, Taşıma, Transfer, Şehirlerarası,

Ankara Banka Taşımacılığı ve Banka Taşıma Hizmeti

Kurumsal Finans Merkezlerini Güvenle ve Deneyimle Temsil Ediyoruz

Ankara’da kurumsal bir firma olmanın gururuyla hizmetlerine devam eden firmamız, bu hizmetlerini güvenli ve de kusursuz bir şekilde yapmaya devam etmektedir. Güven konusu özellikle günümüzde oldukça sıkıntılı dönemlerden geçmektedir. Ankara banka taşımacılığı firmamız, sizlerin bankalarını güvenli bir şekilde taşımakta ve bu konuda yeterince referansımız da bulunmaktadır. En büyük referansımız ise şimdiye kadarki yapmış olduğunuz nakliyatlardır. Ankara içi ve iller arası taşımalarda tüm hazırlıklara devam ettiğimiz nakliye hizmetlerimizi banka taşımacılığı Ankara hizmetimiz ile yıllardır eklemiş ve bu alanda da hizmetlerimize devam etmekteyiz. Sıkıntılı bölgelerin durumuna göre gerektiğinde yanımıza polis ekiplerini ya da Jandarma ekiplerine almaktayız. Banka eşyalarının taşınması konusu, güven ortamının en çok gerekli olduğu bir konudur ve bu konuda da bu güven ortamını biz size sağlamaktayız.

Bunun yanında banka taşımacılığı alanında birçok gizlilik gerektiren evrakların bulunduğunu da gayet iyi biliyoruz ve bu konuda da özenle davranıyoruz. Gizlilik politikası cercevesi içinde yürütülmesi gereken banka taşımacılığı hizmetinin mutlaka bizim gibi bir firma aracılığı ile yaptırmanız gerektiği düşüncesindeyiz. Ankara banka taşıma firmaları şehir içinde nakliye hizmeti sunduğu gibi şehir dışında da nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Güler yüzlü ve pozitif enerjisi ile yıllardır bölge halkına tüm nakliye alanlarında hizmet veren bir firma olarak sizlerin bu hizmetlerden yaralanması en büyük temennimizdir.

Banka Taşıma da Kaliteyle Hizmetlerimizin Sunumunu Gerçekleştiriyoruz

Hizmetlerimizden bahsedecek olursak bunların ilk sırada ve aslında en önemli olanı ekspertiz hizmeti olup, bu hizmetle müşterimizle aramızda yapacağımız sözleşme sayesinde oluşabilecek veya sonradan ortaya çıkabilecek tüm sorunları mümkün olduğunca ortadan kaldırmaktayız. Çünkü " söz uçar yazı kalır " tabirinde olduğu gibi en garanti şekli ile tüm işlemleri kâğıda döküp, bunu karşılıklı olarak imzalıyoruz ki sonradan oluşabilecek sorunları ortadan kaldıralım. Bu bağlamda eğer ki eşyalarınıza bir zarar gelirse tamir ettirmek ve ya olmuyorsa yenisini almak koşuluyla hizmet sözleşmesini yerine getirmekteyiz.

Ankara banka taşımacılığı firmaları olarak şehir içi nakliye, şehirler arası nakliyat , banka taşımacılığı, kargo taşımacılığı,evden eve nakliyat, tekstil taşımacılığı, ofis taşıma,fabrika taşımacılığı,piyano taşıma gibi nakliye ile ilgili aklınıza gelebilecek daha bir çok alanda hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Planlı ve Yasal Gerçeklerle İşimizi Sürdürüyoruz

Sözleşme imzalama kısmından sonra ise müşterimizle aramızda bir tarih belirleyerek o tarihte adrese geliyor ve nakliye işlemine bir an önce başlıyoruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sigorta şirketi ile bağlantı kurmasını da sağlayarak isterlerse eşyalarını sigortalatabileceği seçeneğini de sunmaktayız. Bu sayede sizler de eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıma imkânına sahip olmaktasınız.

Aynı zamanda araç filomuz oldukça yeni model araçlardan oluşmakta ve bakımları sıklıkla takip edilmektedir. Rutin bakımları yapılan araçlarımız şimdiye kadar bizleri yolsa koymamıştır. Bu sayede bizler de müşterimize mahcup olmadan tüm nakliye işlerimizin üstesinden gelmekteyiz. Araçlarımızın tümü, şehirler arası nakliyat için de tüm belgeleri ile hazır durumda bulunmaktadır.

Ankara Banka Taşıma Araçı
Ankara Banka Taşıma
Uzman Kadro ve Güler Yüzlü Ekibimizle Hizmetinizdeyiz

Banka taşımacılığı Ankara olarak nakliye işlemine gelecek olursak ilk olarak dediğimiz gibi sözleşme kısmını hallettikten sonra güler yüzlü ve işini kendi işi gibi yapan personel ekibimizle adresinize geliyoruz. Daha sonra eşyalarınızı grup grup ayırarak paketleme işlemine geçmekteyiz. Tabi de monte edilmesi gereken dosya dolaplarını da ilk olarak de monte ederek işleme başlıyoruz. De monte işleminde ayrılan parçalara işaret koyarak tekrar montajını kolaylaştırmaktayız.

Paketlenen eşyaları da aynı zamanda etiketlemek suretiyle içindeki eşyaların bilgisini not etmekteyiz. Bu şekilde paketleme ve ambalaj yaptığımız eşyalarınızı şimdi araca yerleştirme işlemine geçerek sırası ile bu işlemi de gerçekleştiriyoruz.

Her Koşulda Banka Taşıma da En İyiyi Tercih Edin

Burada da önemli olan konu eşyaların araca indirilme sırasına göre konulmasıdır. Bu sayede indirme sırasında polemik yaşamadan bu işlem de gerçekleşmiş olmaktadır. Aynı zamanda üst katlarda bulunan eşyalar için gerektiğinde asansör kurarak nakliyatı daha hızlı ve kolay hale getiriyoruz. Bu şekilde eşyalar daha kısa sürede ve çarpmaya hiç bir şekilde maruz kalmadan taşınabilmektedir.

Şunu da belirtmek isteriz ki personellerimiz tüm bu işlemleri yaparken gerekli hijyen koşullarını da alamamaktadır. Gerektiğinde eldiven, galoş ve maske gibi materyaller kullanmak suretiyle işini en sağlam ve en temiz haliyle yapmakta ve sizlere de Ankara banka taşıma firmaları olarak bu şekilde bir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Şimdi Paylaş

Şimdi Paylaş
Profesyonel

Profesyonel Taşımacılık

Tecrübeli ve bilinçli bir planla ev ve ofis eşyalarınız en iyi şekilde şehir içi ve şehirlerarası sorunsuz olarak Ankara AP nakliyat güvencesiyle taşınacağından emin olabilirsiniz. Tercihiniz kaliten yana olsun.

Yorum Yaz

Ücretsiz Teklif İste

Şirketimiz ile iletişime geçtiğinizde size telefon ile uygun bir fiyat sunumu yapılır. Tatmin olmadığınız da ücretsiz expertiz ile evinize gelerek eşyalarınızı titizlikle inceler ve size en uygun fiyat sunumunu yaparız.

Whatsapp Destek Hattı